“doskonałe miejsce na event!”
River Cafe — recenzja

River Cafe
Nr 944 wśród 3 323 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 14 września 2018

Organizowałam event w River Cafe i jestem bardzo zadowolona. Jedzenie bardzo dobre, miejsce nowoczene, nietypowe, z pięknym widokiem na Warszawę. Bawiliśmy się przednio ;)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, zofiufka

Zrecenzowano 21 października 2017

Miałam okazję uczestniczyć w imprezie zamkniętej w tym lokalu. Przepyszne napoje, wyśmienita karkówka z grilla i przesympatyczny barman ;) Miejsce naprawdę godne uwagi :)

Termin wizyty: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, maatra
Zrecenzowano 9 sierpnia 2017

Wybraliśmy sie ostatnio na Bulwary nadwiślańskie, ktore stały sie nowa wizytówka stolicy. I nad brzegiem Wisły, na wysokości Fontann zobaczyliśmy przycumowaną barkę, a w niej restauracje. Dzien letni, słoneczny, coz trzeba wiecej niz jeszcze posiłek na świeżym powietrzu z widokiem na rzekę. I to była dobra decyzja. Dodam jeszcze słowo o obsłudze - mili, uśmiechnięci, chętni do pomocy i w ogole do pracy. Duzy ukłon dla Was Kelnerki i Kelnerzy! Tak trzymajcie!

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Jola52
Zrecenzowano 20 czerwca 2017

Fajny pomysł na lokal, szczególnie przy pięknej pogodzie, chociaż można się tu też schronić przed deszczem. Ciekawe menu - rzadko można spróbować takich ryb jak kurek czerwony, czy zębacz. Marynowany fenkuł nie przypadł mi do gustu, za to mus z topinamburu - bardzo. Moje danie było ciekawe i niecodziennie, ale chyba wolałabym, żeby było pyszne. Raczej już do niego nie wrócę. Ogólnie brakuje mi oceny pomiędzy "b.dobre", która jest na wyrost, a "średnie", która jest krzywdząca. Było fajnie, ale głównie za sprawą pięknego widoku na rzekę.

Termin wizyty: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, Nika1979
Zrecenzowano 18 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Ojej. Piekny widok, ale serwis do niczego. Ilosc bledow w zamowieniu rekordowa, najpierw pomylka w napojach, potem jedno danie nadprogramowe, polowa przyniesiona, reszta czeka (grupa 8 osob, wiec do ogarniecia chyba). Po jakims czasie okazuje sie, ze sie nie doczeka, bo kuchnia cos zle zrozumiala. A z deserow po pol godzinie czekania (sernik sie robi) zrezygnowalismy. Podobno to dlatego, ze w tym czasie byl event w drugiej barce, wiec kuchnia sie nie wyrabiala. No to ja bym tu eventu nie ryzykowal.

Termin wizyty: maj 2017
1  Dziękujemy, kass96

River Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w River Cafe? Podziel się wrażeniami!