“Impreza zamknięta”
River Cafe — recenzja

River Cafe
Nr 944 wśród 3 323 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 21 października 2017

Miałam okazję uczestniczyć w imprezie zamkniętej w tym lokalu. Przepyszne napoje, wyśmienita karkówka z grilla i przesympatyczny barman ;) Miejsce naprawdę godne uwagi :)

Termin wizyty: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, maatra

Zrecenzowano 9 sierpnia 2017

Wybraliśmy sie ostatnio na Bulwary nadwiślańskie, ktore stały sie nowa wizytówka stolicy. I nad brzegiem Wisły, na wysokości Fontann zobaczyliśmy przycumowaną barkę, a w niej restauracje. Dzien letni, słoneczny, coz trzeba wiecej niz jeszcze posiłek na świeżym powietrzu z widokiem na rzekę. I to była dobra decyzja. Dodam jeszcze słowo o obsłudze - mili, uśmiechnięci, chętni do pomocy i w ogole do pracy. Duzy ukłon dla Was Kelnerki i Kelnerzy! Tak trzymajcie!

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Jola52
Zrecenzowano 20 czerwca 2017

Fajny pomysł na lokal, szczególnie przy pięknej pogodzie, chociaż można się tu też schronić przed deszczem. Ciekawe menu - rzadko można spróbować takich ryb jak kurek czerwony, czy zębacz. Marynowany fenkuł nie przypadł mi do gustu, za to mus z topinamburu - bardzo. Moje danie było ciekawe i niecodziennie, ale chyba wolałabym, żeby było pyszne. Raczej już do niego nie wrócę. Ogólnie brakuje mi oceny pomiędzy "b.dobre", która jest na wyrost, a "średnie", która jest krzywdząca. Było fajnie, ale głównie za sprawą pięknego widoku na rzekę.

Termin wizyty: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, Nika1979
Zrecenzowano 18 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Ojej. Piekny widok, ale serwis do niczego. Ilosc bledow w zamowieniu rekordowa, najpierw pomylka w napojach, potem jedno danie nadprogramowe, polowa przyniesiona, reszta czeka (grupa 8 osob, wiec do ogarniecia chyba). Po jakims czasie okazuje sie, ze sie nie doczeka, bo kuchnia cos zle zrozumiala. A z deserow po pol godzinie czekania (sernik sie robi) zrezygnowalismy. Podobno to dlatego, ze w tym czasie byl event w drugiej barce, wiec kuchnia sie nie wyrabiala. No to ja bym tu eventu nie ryzykowal.

Termin wizyty: maj 2017
1  Dziękujemy, kass96
Zrecenzowano 11 września 2016 z urządzeń przenośnych

Położona w świetnym miejscu, bardzo duża przestrzeń co sprawia ze zmieściła sie tam impreza na 250 os. Kuchnia bardzo dobra, choc nie wiem jak serwują gdy nie robią masowych cateringów! Duży potencjał na piękne ozdobienie i swietnie sprawdza sie na wieczorna impreza!

Termin wizyty: wrzesień 2016
3  Dziękujemy, daga_maria_bo

River Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w River Cafe? Podziel się wrażeniami!