“Niepowtarzalny klimat”
River Cafe — recenzja

River Cafe
Nr 944 wśród 3 323 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 30 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Miałam okazję odzwiedzić River Cafe wraz ze znajomymi i szczerze przyznaję, że to najlepsze miejsce spotkań na warszawskim odcinku Wisły. Obsługa konkretna, miła i pozytywnie nastawiona do gości. Ceny bardzo dobre, karta nienaganna, jedzenie pyszne (zwłaszcza ryby), a barman czyni na barze cuda. Jak na mnogość beach barów serwujących frytki i piwo na nadwiślańskim wybrzeżu, jestem jak najbardziej na tak restauracji na Wiśle.

1  Dziękujemy, IzabelaK392

Zrecenzowano 30 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Przyszedłem z dziewczyną na drinka, barmani naprawdę znają się na rzeczy, na pewno jeszcze nie raz odwiedzimy to miejsce Obsługa szybka, sprawna, ceny bardzo przystępne, dodatkowo sceneria

Termin wizyty: czerwiec 2016
1  Dziękujemy, Jakub W
Zrecenzowano 30 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Polecam koktajle, zwłaszcza monze bardzo mila obsługa, przyjemny widok na dziki brzeg wisły, wszystko serwowane w eleganckim szkle i na pieknej zastawie. Super!!

1  Dziękujemy, Tomek S
Zrecenzowano 28 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

River Cafe odwiedziłam niejednokrotnie. Po kolejnej wizycie ze znajomymi zdecydowalismy sie na zorganizowanie imprezy integracyjnej dla ponad 100 osob. Świetny klimat, dobre jedzenie, przepiękne widoki, lokalizacja - rewelacyjna, bliskosc Starego Miasta tylko podnosi prestiż tego miejsca. Na szczegolna uwage zasluguje obsluga -od managera przez barmanow i kelnerow - mili, profesjonalni i uprzejmi. Dziekujemy obsludze lokalu za zorganizowanie cudownej imprezy integracyjnej na wysokim poziomie jak i za niejeden milo spedzony u Was wieczor w mniejszym gronie.

1  Dziękujemy, Oliwia G
Zrecenzowano 27 lipca 2016

Świetne miejsce zarówno na wieczór ze znajomymi, jak i na romantyczną kolację. Ciekawe menu, dobre jedzenie, miła i profesjonalna obsługa, ładny wystrój, a przede wszystkim lokalizacja na wiślanej barce, to atuty tego miejsca. Barka jest podzielona na 2 "części", z której jedna jest bardziej barowa, a druga restauracyjna. Ceny dość umiarkowane jak na Warszawę i tak specyficzną lokalizację. W letni weekend zalecam zrobić rezerwację, zwłaszcza jeżeli oprócz picia, chcemy coś zjeść. Polecam!

1  Dziękujemy, smaql

River Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w River Cafe? Podziel się wrażeniami!