“Kawa w milej atmosferze”
Metr nad Ziemią — recenzja

Metr nad Ziemią
Nr 342 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)

Weszlismy tam na kawe. Bylo milo ,cieplo i uroczo. Mily personel zaskakuje szybkoscia obslugi. Nie jedlismy ale sasiedzi ktorzy jedli obok nas mieli bardzo zadowolone miny.

Dziękujemy, Anna F

Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi bardzo dobre, zupa z krewetkami pikantna jak lubimy i bardzo dobra (porównywalna do zupy robionej przez vietnamczykow).
Polecam

Dziękujemy, MarexPolski
Zrecenzowano 3 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal urządzony w klimacie barowo - domowym i taką atmosferę można było wyczuć.
Pani która nas obsługiwała bardzo miła i pomocna.
Jak na tak mały lokal to spory wybór jedzenie i rożnego alkoholu.
Jedzenie poprawne, porcje przyzwoite, a ceny proporcjonalne i akceptowalne.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, SAWORLD
Zrecenzowano 16 lipca 2018

Naprawdę poczułam się jakbym na chwilę zawisła metr nad ziemią; odpoczęłam, nabrałam sił, oderwałam się od stresów. Zjadłam tam proste śniadanie - świeży twarożek, dżem, trochę miodu, pyszne pieczywo, a do tego kawa. Panie kelnerki były wyjątkowo sympatyczne, już po pięciu minutach czułam się tam, jak bywalczyni.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Kaja B
Zrecenzowano 14 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy lunch - zupa ogórkowa i kotlet schabowy, wszystko było smaczne, a Pan z obsługi bardzo miły i uśmiechnięty. Polecam :)

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Jagoda M

Metr nad Ziemią — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Metr nad Ziemią? Podziel się wrażeniami!