“Duuuży wybór piw, pyszne jedzenie”

JABEERWOCKY Craft Beer Pub
Nr 10 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Zrecenzowano 2 października 2018

Fajne miejsce do spotkań i pogawędek, można wypić wyszukane piwo lub cydr i zaspokoić głód niezłym burgerem. Polecam !!!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Iwona B

Zrecenzowano 23 maja 2018 z urządzeń przenośnych

W tym miejscu każdy smakosz piwa znajdzie coś dla siebie. Jedyny minus to ogromne kolejki nawet w środku tygodnia.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, W2106RUmateuszk
Zrecenzowano 7 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Jako, że sam pracowałem w multitapie, łatwiej mi jest część niedociągnięć zrozumieć, za to na inne jestem przeczulony.
Trafiła mi się (tak przypuszczam), bowa barmanka. Nie wiedziała co jest na kranach, nie wiedziała czym się dane pozycje różnią, a przede wszystkim nie miała szczególnej ochoty pomóc. Jej podejście zdradzało niechęć i pospieszało w podjęciu decyzji. W pewnym momencie zainterweniowała doświadczona koleżanka i pomogła.
Prośba do menadżera, który stał wówczas przy barze - przeszkolcie ekipę zanim stanie za barem, przynajmniej dając spróbować każde piwo.
Cała reszta w porządku, ładny wystrój, odpowiednio głośna muzyka. Ale pub bydują nie tylko piwa, a przede wszystkim ekipa.

Termin wizyty: maj 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z ASUS 6 Stub App Smartphone
Dziękujemy, 350bartoszl
Zrecenzowano 21 listopada 2017

Dogodna lokalizacja.
W środku sporo miejsca. Miła obsługa.
Oferty jedzeniowej nie próbowałam, ale na pewno są przekąski.
Duży wybór piw kraftowych.
Ogólnie warto zajrzeć i spróbować czegoś innego.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Żaneta U
Zrecenzowano 20 listopada 2017

Bardzo dobry i moim zdaniem jeden z najlepszych kraftowych barów w Warszawie. Duży wybór piw z przeróżnych gatunków, barmani potrafią kompetentnie doradzić i nie wciskają na siłę piw z butelkach (muszę nadmienić, że piwa w odpowiedniej temperaturze). Piwa są podawane w prawidłowych szklankach zależnie od gatunku.

Do jedzenia są jakieś przekąsi ale uskuteczniałem jedynie orzeszki solone.

Na minus? Wieczorem i popołudniem jest potworny tłum, ciężko dopchać się do baru, oraz słaba akustyka powodują niemożliwy hałas. Warto pójść od razu po pracy lub rezerwować stolik na popołudnie wieczór. Za ten ogromny tłum gwiazdka mniej ode mnie.

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, brianstevenkob

JABEERWOCKY Craft Beer Pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w JABEERWOCKY Craft Beer Pub? Podziel się wrażeniami!