“Całkiem dobre piwo, niemiła obsługa”

JABEERWOCKY Craft Beer Pub
Nr 9 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2017

Dość duży wybór piw, plus za możliwość wcześniejszego spróbowania przed zamówieniem. Smaczne skrzydełka i przekąski z kurczaka.
Niestety obsługa była bardzo niemiła, mieliśmy rezerwację na godzinę 20:00, a o 20:07 przyszedł kelner krzycząc na nas, że jeśli za maksymalnie pół godziny od rezerwacji nie pojawi się więcej ludzi, to zabierze nam stoliki, bo je "blokujemy". Przy nalewaniu piwa wszyscy mieli miny jakby pracowali tam za karę. Obsługa pytana o rodzaj piwa, co polecają itd. ograniczała się do "tak/nie/nie wiem", nie próbowali w ogóle przedstawić oferty lokalu.
Atmosfera była na tyle nieprzyjemna, że na pewno tam nie wrócę.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Myszorro

Zrecenzowano 12 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Do Jabeer pojechaliśmy się napić piwka po bardzo przyjemnej domówce u kumpla. Lokal jest przestronny, wystrój całkiem spoko, fajna muzyka, duży wybór napojów chłodzących i jedyne do czego się można przyczepić to...ceny. Ale tak to już jest w stolicy, że w dobrym lokalu ciężko o "dobre" ceny :)

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Ravalus
Zrecenzowano 30 maja 2017

Po szkoleniu wybraliśmy się tam na piwo ze znajomymi. W pubie tłoczno, ale miejsce się znalazło. Wiele rodzajów piw z wielu krajów świata, w różnych rozmiarach. Towarzystwo międzynarodowe, jest spokojnie. Piwa doskonałe, choć ceny wysokie. Popróbowaliśmy wielu i dobrze się bawiliśmy.

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, Remigiusz D
Zrecenzowano 24 lutego 2017

Jabeerwocky to miejsce klimatyczne i z bardzo dobrym piwem, oczywiście nie mówimy o koncernowych lagerach bez smaku. 17 nalewaków z różnorodnymi stylami, nie jest to może największa ilość nalewaków w Warszawie, ale na szczęście liczy się jakość, nie ilość. Ceny za te piwa uznaję za bardzo przystępne. Obsługa zna się na rzeczy, potrafi doradzić i opowiedzieć o danym piwie. Jeśli lubisz, interesujesz się piwem - to miejsce dla Ciebie. Lokalizacja, wszystkie metody płatności, możliwość rezerwacji - wszystko na plus. Jedzenie jest, ale nie mogę oceniać - należę do tych, którzy skupiają się na trunku, nie na łączeniu go z jedzeniem :)

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, ShadowWinter
Zrecenzowano 15 lutego 2017

Jabeerwocky to miejsce dla znawców piwa i koneserów. Idąc tam, dobrze jest wiedzieć co nieco o piwie, jego rodzajach i metodach wytwarzania. Dobrze widziane jest bycie obeznanym. Jeszcze lepiej - umiejętność opowiadania o piwie, jego bukiecie i finiszu. Miejsce w samym centrum Warszawy, fajnie urządzone, wygodne stoliki, duży wybór piw... O smakach nie ma co pisać - o gustach się nie dyskutuje :) Warto przy zamówieniu doprecyzować oczekiwania. Do jedzenia też coś się znajdzie :) Ale - ktoś, kto po prostu ma zwyczaj "chodzić na piwo", a nazwy ale, porter, ipa nic mu nie mówią - raczej powinien wybrać inny lokal. Warto także wybrać się z zapasem gotówki, bo ceny niskie nie są.

Termin wizyty: kwiecień 2016
1  Dziękujemy, piotrhhh
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Browarzyciel, Właściciel, JABEERWOCKY Craft Beer PubOdpowiedź udzielona 16 lutego 2017

Hej Piotrek,
Dzięki za recenzję. Ceny są relatywnie niskie, kiedy porównasz z innymi multitapami. Oczywiście nigdy nie osiągniemy cen wielkoprzemysłowych browarów, to bez dyskusji. Co do laików i nie obeznanych z piwem, wydaje mi się, że Jabeer to dobre miejsce. Nasza załoga tylko czeka, żeby poopowiadać i doradzić. Dzięki raz jeszcze za głos. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie.
Rafał.

JABEERWOCKY Craft Beer Pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w JABEERWOCKY Craft Beer Pub? Podziel się wrażeniami!