“Kolacja ”
Bydło i Powidło — recenzja

Bydło i Powidło
Zamów online
Nr 77 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)

Bardzo przyjemny lokal i jedzenie.
Wziąłem Burger roku. I mimo ceny 39 zł jestem zadowolony. Przyjemny Burger. W sam raz.
Lokal normalny. Obsługa spoko.

Dziękujemy, _ukaszl444

Zrecenzowano 9 września 2019

Bardzo dobre steki. Warto zamówić porcję 300gr+. Frytki ze skórką moje ulubione. Korniszony po 1 zł (szkoda ze nie ma malosolnych lub kiszonych). Po jedzeniu warto iść do pobliskiego muzeum kolejnictwa (szczególnie z dziećmi). Świetne miejsce, widok ładny, niedaleko fontanna. Polecam. Aha cena za 100gram mięsna to ok 37zl. Ale warto.

Dziękujemy, NomadiTrue
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Burgery Classic: cebulki mały krążek, mięso okej ale mało doprawione, sałata lodowa posiekana z brązowymi plamami tj. niezbyt świeża. Nie rozumiem dobrych opinii większości

Dziękujemy, IJT88
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemnie, ciche miejsce. Bardzo miła, życzliwa obsługa, duży wybór w menu, burgery smaczne. Na pewno wrócimy

Dziękujemy, saszansaszan
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Szczere i uczciwe 5 gwiazdek. Naprawdę rewelacja - polecam. Widać, że jest to lokal, w którym ludziom jeszcze faktycznie zależy.

Dziękujemy, 25andrzejp

Bydło i Powidło — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bydło i Powidło? Podziel się wrażeniami!