“Dobre jedzenie, dość opieszałe kelnerki”
Meltemi — recenzja

Meltemi
Nr 202 wśród 3 289 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 20 października 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja ma bardzo dobre jedzenie. Jedyny minus to obsługa, która dość spowalnia i wydłuża pobyt a nie każdy ma kilka godzin na 3 raniony obiad

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, lukaszk119

Zrecenzowano 5 września 2018

Bardzo lubie grecka kuchnie, Trafilismy tam przez przypadek.Miejsce fajne, jedzonko bardzo dobre i obsluga na medal.Mila ,uprzejma.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano 24 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jak na restaurację grecką posiłki niezbyt smaczne. Zbyt wysmażone placuszki z cukinii, farsz w pierożka u niedoprawiony . Maleńkie porcję za duże pieniądze. Niekoniecznie.

Dziękujemy, bo_enau2017
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Daję cztery gwiazdki, bo o ile jestem fanką Grecji, tak grecka kuchnia raczej nie należy do moich ulubionych. Ale w Meltemi nawet taki ktoś jak ja znajdzie cos dla siebie. Lokal daleko od centrum, przy Parku Szczesliwickim, w spokojnej okolicy. Dookoła niewiele restauracji na tym poziomie, wiec jest na pewno atrakcyjny na spotkania biznesowe dla pobliskich korporacji. Jednak nawet w godzinach lunchowych łatwo znaleźć stolik, nie trzeba go wcześniej rezerwować. Szef kuchni jest Grekiem. Tak samo jak bardzo sympatyczny obsługujący nas kelner. Jedzenie robione na bieżąco i świeże. Zamieniłam składniki jednej z pozycji z karty i nie było z tym problemu. Zjadłam zapiekany ser halloumi w pomidorach i bakłażanie. Na główne danie zamówiłam eskalopki z polędwicy wołowej. Oba dania bardzo smaczne. Tylko deser (polecany przez szefa kuchni) jakoś nie skradł mojego serca. Ale podsumowując: lokal przestronny, miła obsługa, a jedzenie smaczne, wiec mogę go szczerze polecić.

Dziękujemy, 825stellaw
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zacznę od tego że w upalny, sierpniowy dzień znaleźliśmy się w przyjemnym, chłodnym miejscu gdzie obsługa była przemiła, przyjazna i bez zarzutu. Spotkanie kulinarne z kuchnią grecka było udane. Dania główne jagnięcina, musaka i roladki z kurczaka z suszonymi pomidorami bardzo dobre. Przepyszny mus paprykowy do ostatniego dania. Do tego domowe czerwone wino. Mały minus za desery. Słaba beza której jestem wielbicielka. Zbyt twarda i sucha. Trochę zalowalismy że zamiast deserów nie wzięliśmy talerza przekąsek. Dania główne się obroniły ale nad deserami trzeba popracować trochę. Generalnie miło spędziliśmy tu czas. Na pewno wrócimy

2  Dziękujemy, Yolik13

Meltemi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Meltemi? Podziel się wrażeniami!