Warszawa

“Jakoś było przeciętnie, a nawet dziko :(”
Dziki Ryż — recenzja

Dziki Ryż
Nr 783 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 15 września 2019

Chociaż pierożki Won Ton vege oraz Glolden Bag były ok , to po tajskiej kaczce z bazylią podanej z suchym i bezpłciowym czarnym ryżem zrobiło się jakoś "dziko" i mało smacznie. Do tego okazało się po godzinie od zamówienia, że tego wieczora nie ma co liczyć na tajską sałatkę z tofu. Za namową znudzonego kelnera, wzięliśmy zatem co było tj. sałatkę z ogórka mocno "skąpaną" w sosie sojowym, którego nadmiar użyliśmy do doprawienia dzikiego ryżu. W ten sposób udało nam się dosmaczyć to danie i dokończyć kolacyjną "przygodę" z Dzikim Ryżem ;)

Dziękujemy, 2Millen

Zrecenzowano 20 marca 2019

Smak coraz lepszy zwłaszcza Butter chicken. wiecznie niedostępny Dal ;( ale ceny do najniższych nie należą niestety.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, ciofana
Zrecenzowano 13 lipca 2018

Kiedyś dziki ryż był pyszny, dzisiaj jest przeciętny. Przydałby się jakiś powiew świeżości, wprowadzenie nowego menu.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, ooleg121
Zrecenzowano 11 lipca 2018

smaczne jedzenie orientalne - zwłaszcza indyjskie dania. Ceny niezbyt niskie, ale nie odstraszają.
Słaby wystrój.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, edytavoigt
Zrecenzowano 6 czerwca 2018

Polecam wszystkim! Smaczne jedzenie, czysto i przyjemna atmosfera w lokalu. Zajadaliśmy się ze smakiem

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, WeronikaS2077

Dziki Ryż — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Dziki Ryż? Podziel się wrażeniami!