“Włoska kuchnia”
La Cantina — recenzja

La Cantina
Nr 318 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne

Super pizza na cienkim spodzie. Makaron przygotowany typowo po włosku. Sprawna i miła obsługa. Ceny trochę wysokie, ale rozumiem, że to zasługa lokalizacji w centrum. Polecam!

Dziękujemy, Zmartwiona S

Pizza polana keczupem na tłustym mocno przypalonym spodzie. To nie dla mnie. Stoły przetarte długo nie zmienianą ścierką - zapach... domyślacie się. Jedyny plus miła obsługa. Po pierwszym pobycie wrażenie negatywne. Nie wrócę tu więcej.

Dziękujemy, Tomek K
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Miejsce bardzo przyjemne i ładnie urządzone, co do obsługi i jakości jedzenia nie mam żadnych zarzutów. Kuchnia typowo włoska - pizza, makarony itp. ale w ofercie są też sałatki i burgery. Trunki również z Włoch. Ceny na moje oko trochę wygórowane jak na to jakie dania serwują w porównaniu z innymi lokalami (ok. 29 zł za sałatkę). Największym minusem w lato był niestety brak klimatyzacji :(

1  Dziękujemy, Myrcella99
Zrecenzowano 8 lipca 2019

10 dziewczyn świętujących zakończenie roku szkolnego, podsumowanie roku pracy w miłej atmosferze, przy smacznym posiłku i dobrych drinkach. Fajna atmosfera, miła i ormocna obsługa. Jedna z najlepszych Margarit jakie piłam w Warszawie.

Dziękujemy, margret21
Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Po przeczytaniu wszystkich negatywnych opinii o tej restauracji, odniosłam wrażenie, że wszystkie te osoby były zgoła w innej lokalizacji... Jedzenie dobre, köfte świeże i smaczne, porcja w sam raz ( no może porcja glutenowej pasty z wołowiną mogłaby być większa- opinia męża),deser bez zastrzeżeń. Ładny wystrój, w lokalu jest dużo dodatkowych produktów bezglutenowych do zakupienia; obsługa bardzo miła, dania bardzo szybko podane, kelner dużo nam opowiadał o daniach i jego składnikach, przyniósł nawet dwa razy, z własnej inicjatywy, produkty, z których było robione jedzenie. Polecam.

Dziękujemy, Maria C

La Cantina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w La Cantina? Podziel się wrażeniami!