“Popołudnie z koleżankami”
La Cantina — recenzja

La Cantina
Nr 332 wśród 3 531 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 8 maja 2019

Bardzo dobre miejsce na popołudniowe spotkanie ( dobrze jest zarezerwować stolik wcześniej), bardzo smaczne potrawy,dobry stosunek jakości do ceny, spory wybór (również dla wegan i wegetarian) miła, dyskretna, pomocna obsługa. Bardzo udane popołudnie (w tygodniu).

Dziękujemy, Monika R

Zrecenzowano 28 kwietnia 2019

Tureckie piwko Efes, dobry aperol spritz, wygodne siedzenia, ładny widok na żyjącą w pośpiechu Warszawę, sympatyczna obsługa, nic nie jedliśmy także ocena za trunki i atmosferę.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, GarotadeIpanema77
Zrecenzowano 25 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo szeroki wybór dań bezglutenowych. Tym razem próbowałam bezglutenowej pizzy bez sera. Pyszna! Polecam również panierowane kalmary. Ponadto miła obsługa i dogodna lokalizacja w centrum.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Iza1500
Zrecenzowano 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie nie polecam w ładne weekendy. Czas oczekiwania na przystawki (frytki, humus, krewetki) to 1:30 h, a z dania głównego po oczekiwaniu 2:10 h zrezygnowaliśmy. Totalne nieporozumienie pod tym kontem.
Jedzenie bez zastrzeżeń, aczkolwiek chleb bezglutenowy nie był świeży - miał zapewne dwa dni.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Marcinpd
Zrecenzowano 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

20 minut czekaliśmy zanim podszedł do nas kelner. Zrobił to dopiero po tym jak się upomnieliśmy. Na pizzę czekaliśmy 50 minut, a przystawki nie dostaliśmy wcale. Nie polecam. Przy nas inni goście wychodzili z pretensjami, a my zostaliśmy tylko dlatego, że byliśmy bardzo głodni.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, OrestForest

La Cantina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w La Cantina? Podziel się wrażeniami!