“Niepełne menu i długi czas oczekiwania.”
La Cantina — recenzja

La Cantina
Nr 350 wśród 3 463 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne

20 minut czekaliśmy zanim podszedł do nas kelner. Zrobił to dopiero po tym jak się upomnieliśmy. Na pizzę czekaliśmy 50 minut, a przystawki nie dostaliśmy wcale. Nie polecam. Przy nas inni goście wychodzili z pretensjami, a my zostaliśmy tylko dlatego, że byliśmy bardzo głodni.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, OrestForest

Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem z rodziną na kolacji i każde z nas miało co zjeść. Żona mogła spróbować ich bezglutenowego burgera, w smaku jest identyczny jak zwykły Burger poza bułka. Próbowałem obu i stwierdzam ze nie ma aż tak drastycznej różnicy, oba smakują super! Owoce morza również są cudowne, ładnie podane u super smaczne.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Sahriel
Zrecenzowano 15 lutego 2019

Fajna restauracja z włoską kuchnia przy głównej ulicy Warszawy. Pyszne makarony, pizze, drinki. Warto iśc ze znajomymi.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Karlusia
Zrecenzowano 4 lutego 2019

Zamówiłam pizzę - zdecydowałam się na tradycyjną (w ofercie jest też bezglutenowa). Obsługa ok. Wnętrze też. Natomiast pizza nic nadzwyczajnego - dość kiepskie ciasto.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Barbara K
Zrecenzowano 24 listopada 2018

Miejsce dla mnie idealne ze względu na duży wybór dań bezglutenowych. Jest pewnie i smacznie, dania są dobrze oznaczone, a obsługa zorientowana. Polecam pizzę i makarony. Duża i przyjemna restauracja. Z obsługą bywa różnie, zależy na kogo się trafi.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, salamadra

La Cantina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w La Cantina? Podziel się wrażeniami!