“Najlepsza kawa na Starym Mieście ”
Organic Coffee & more — recenzja

Organic Coffee & more
Nr 49 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Opis: polska sieć kawiarni z żywnością ekologiczną / najlepsza kawa w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Lublinie (potwierdzone nagrodą!)
Zrecenzowano 10 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Jeśli jesteś na Starym Mieście i naszła Cię ochota na kawe musisz tu przyjść. Super kawa, dobre przekąski i nie tylko. A wszystko 100% organiczne.

Termin wizyty: kwiecień 2016
Dziękujemy, arturkow

Zrecenzowano 20 października 2015 z urządzeń przenośnych

Fantastyczna kawa, wspaniałe ciasto dyniowe... Wszystko organiczne.. Bardzo miłe miejsce z sympatyczną obsługą. Skromnie i przyjemnie, a ceny - jak to w Warszawie, ani drożej, ani taniej.

Termin wizyty: październik 2015
1  Dziękujemy, AniaL53
Zrecenzowano 20 października 2015

Super kawa i nie tylko, klimat równie fajny co na pięknej.
Wyśmienite, zdrowe i pyszne produkty i to nie tylko kawa a do tego wspaniała obsługa.

Termin wizyty: październik 2015
1  Dziękujemy, Dariusz S
Zrecenzowano 24 sierpnia 2015

Najwyższa nota za EKO! Przychodzę do Organic Coffee jak zawsze jestem w pobliżu. Warto. Jeśli masz ochotę na spokój, czas dla siebie, wysłać parę maili, a wszystko to przy wspaniałej kawie świeżo palonej. Coffee & More jest do tego idealnym miejscem. A jak zasiedzisz się za długo to przesympatyczna obsługa zaproponuje zupę. Może lunchowo nie poszalejesz, ale toż to kawiarnia! Wszystko na miejscu. Spokój w centrum, z produktami ekologicznymi certyfikowanymi, polecam do kawy pyszne brownie bezglutenowe. A jeśli ktoś nie ma ochoty na kawę, to mają do zaoferowania pyszne koktajle, smooties, owocowe, warzywne. Ja raczyłem się wszystkimi, można brać w ciemno. Ostatnio, orzeźwił pysznie - koktail pietruszkowy.
Brawo za pomysł ECO kawiarni, już powoli nasza ludożerka przekonuje się, że ekologiczny produkt to nie do końca zdzieranie szat z konsumenta, to naprawdę wartość, to naprawdę smak, to nic innego jak dobry początek dnia z pachnąca kawą!
Osobiście jestem zwolennikiem Coffee & More na ul.Pięknej, jednak tam jest przyjemniej i zdecydowanie spokojniej, a i więcej miejsca niż na Podwalu. Z dużo tu turystów. Ale jakościowo kopia z Pięknej. Polecam.

Termin wizyty: czerwiec 2015
1  Dziękujemy, Donito R
Zrecenzowano 27 lipca 2015

Dobre miejsce żeby wpaść na kawę na Starówce, zaraz przy pomniku Małego Powstańca. Świetny serwis, szczególnie James. Kawa wyśmienita. Polecam.

Termin wizyty: lipiec 2015
2  Dziękujemy, Michał C

Organic Coffee & more — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Organic Coffee & more? Podziel się wrażeniami!