“Pyszne piwo, pyszna pizza, fachowa obsługa”
Same Krafty — recenzja

Same Krafty
Nr 41 wśród 3 289 Restauracje (Warszawa)

Lokal znam od chwili powstania, już wtedy straszył beznadziejnym rozkładem wnętrza - i to do chwili obecnej jedyna jego wada. Ciasno, stoliki jeden na drugim, bar za ścianą, a przy barze niewygodnie... Jednak jeśli o tym zapomnimy (po drugim kuflu...) - same plusy! Pizza rewelacyjna, burgery - w opinii osób, z którymi tam bywam - bardzo dobre, a piwo zawsze świeże i sensownie wybierane. Obsługa fachowa, zawsze doradzi i da spróbować, aby gość sam się przekonał, czy pijalne.
Zaletą jest brak telewizora i za głośna muzyka - można pogadać przy dobrym piwie i spokojnie zjeść naprawdę przepyszna pizzę. Drobnym minusem jest lokalizacja - przewalające się w zasadzie przez cały rok tłumy turystów mogę i tu zajrzeć - wtedy ścisk i hałas są nie do wytrzymania. Na szczęście zazwyczaj poprzestają na 1-2 piwach, wychodzą i można odetchnąć.
Podsumowując - piwo kraftowe w cenach chyba najniższych w Warszawie, możliwość wypicia ćwiartki za cenę połowy połówki litra, pyszne jedzenie, fachowcy za barem! Naprawdę warto tam zajrzeć!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Kuku N

Zrecenzowano 3 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Pub jest w dogodnej lokalizacji na Starym Mieście. Ma bardzo duży wybór niszowych kraftowych piw. Można liczyć zawsze na pomoc obsługi, jeśli poszukujemy nowych smaków. Jedynym minusem jest mała powierzchnia lokalu. Często brakuje miejsc albo jest ciasno i siedzi się stolik przy stoliku.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, ania_re
Zrecenzowano 14 września 2018

Fajne jest to, że można spróbować przy barze w maluteńkich kufelkach wybranych rodzajów piwa , a następne te najbardziej smakowite zamówić.
Pizza " Vulcano " faktycznie bardzo pikantna. Dla smakoszy diabelskiego ognia płynącego z bardzo ostrych papryczek.
Fana, luźną atmosfera - odpowiednia do smakowania róznch gatunków piwa.
Polecam. I wrócę. Nie straszę tylko informuję.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Krzysztof B
Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsze piwo w warszawie. Nie znejdziecie tu złych możliwości wyboru. Pizza jako uzupełnienie też bardzo dobra.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 995adriano
Zrecenzowano 29 lipca 2018

Wybór piwa dość okrojony. Sama oferta nie przypadła mi do gustu..jakiś średni sour, apa..miby multitap a raptem 6 piw na kranie :P Wystrój, piwniczny/pubowy,ok. Duży minus za brak tv z transmisjami meczy. Nie wiem czy źle trafiliśmy na barmana, bo pan ani wiedzą o tym co sprzedaje ani elokwencją się nie wykazał. Wyszliśmy po wypiciu 1x0,33.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Daniel N

Same Krafty — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Same Krafty? Podziel się wrażeniami!