“Dobre smaki”
Same Krafty — recenzja

Same Krafty
Nr 41 wśród 3 248 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 1 tydzień temu z urządzeń przenośnych

Pub jest w dogodnej lokalizacji na Starym Mieście. Ma bardzo duży wybór niszowych kraftowych piw. Można liczyć zawsze na pomoc obsługi, jeśli poszukujemy nowych smaków. Jedynym minusem jest mała powierzchnia lokalu. Często brakuje miejsc albo jest ciasno i siedzi się stolik przy stoliku.

Dziękujemy, ania_re

Zrecenzowano 14 września 2018

Fajne jest to, że można spróbować przy barze w maluteńkich kufelkach wybranych rodzajów piwa , a następne te najbardziej smakowite zamówić.
Pizza " Vulcano " faktycznie bardzo pikantna. Dla smakoszy diabelskiego ognia płynącego z bardzo ostrych papryczek.
Fana, luźną atmosfera - odpowiednia do smakowania róznch gatunków piwa.
Polecam. I wrócę. Nie straszę tylko informuję.

Dziękujemy, Krzysztof B
Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsze piwo w warszawie. Nie znejdziecie tu złych możliwości wyboru. Pizza jako uzupełnienie też bardzo dobra.

Dziękujemy, Adrian O
Zrecenzowano 29 lipca 2018

Wybór piwa dość okrojony. Sama oferta nie przypadła mi do gustu..jakiś średni sour, apa..miby multitap a raptem 6 piw na kranie :P Wystrój, piwniczny/pubowy,ok. Duży minus za brak tv z transmisjami meczy. Nie wiem czy źle trafiliśmy na barmana, bo pan ani wiedzą o tym co sprzedaje ani elokwencją się nie wykazał. Wyszliśmy po wypiciu 1x0,33.

Dziękujemy, Daniel N
Zrecenzowano 27 lipca 2018

Bardzo duży wybór piw w dobrych cenach. Pizza na przyzwoitym poziomie. Barmani uprzejmi i pomocni. Cierpliwi w wyjaśnianiu różnic smakowych piw. Wystrój na spotkanie firmowe a nie na romantyczną kolację. Bardzo dobra lokalizacja. Polecam!

Dziękujemy, Joanna C

Same Krafty — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Same Krafty? Podziel się wrażeniami!