“Spotkanie przy piwie”
Same Krafty — recenzja

Same Krafty
Nr 43 wśród 3 369 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 14 września 2018

Fajne jest to, że można spróbować przy barze w maluteńkich kufelkach wybranych rodzajów piwa , a następne te najbardziej smakowite zamówić.
Pizza " Vulcano " faktycznie bardzo pikantna. Dla smakoszy diabelskiego ognia płynącego z bardzo ostrych papryczek.
Fana, luźną atmosfera - odpowiednia do smakowania róznch gatunków piwa.
Polecam. I wrócę. Nie straszę tylko informuję.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Krzysztof B

Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsze piwo w warszawie. Nie znejdziecie tu złych możliwości wyboru. Pizza jako uzupełnienie też bardzo dobra.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 995adriano
Zrecenzowano 29 lipca 2018

Wybór piwa dość okrojony. Sama oferta nie przypadła mi do gustu..jakiś średni sour, apa..miby multitap a raptem 6 piw na kranie :P Wystrój, piwniczny/pubowy,ok. Duży minus za brak tv z transmisjami meczy. Nie wiem czy źle trafiliśmy na barmana, bo pan ani wiedzą o tym co sprzedaje ani elokwencją się nie wykazał. Wyszliśmy po wypiciu 1x0,33.

Dziękujemy, Daniel N
Zrecenzowano 27 lipca 2018

Bardzo duży wybór piw w dobrych cenach. Pizza na przyzwoitym poziomie. Barmani uprzejmi i pomocni. Cierpliwi w wyjaśnianiu różnic smakowych piw. Wystrój na spotkanie firmowe a nie na romantyczną kolację. Bardzo dobra lokalizacja. Polecam!

Dziękujemy, Joanna C
Zrecenzowano 24 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Tak jak w tytule. Dobra lokalizacja, ogromny wybór piw, bardzo pomocni barmani dla niezdecydowanych i pyszna pizza.

Dziękujemy, annasJ8146SF

Same Krafty — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Same Krafty? Podziel się wrażeniami!