“Najlepsze”
Same Krafty — recenzja

Same Krafty
Nr 43 wśród 3 369 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsze piwo w warszawie. Nie znejdziecie tu złych możliwości wyboru. Pizza jako uzupełnienie też bardzo dobra.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 995adriano

Zrecenzowano 29 lipca 2018

Wybór piwa dość okrojony. Sama oferta nie przypadła mi do gustu..jakiś średni sour, apa..miby multitap a raptem 6 piw na kranie :P Wystrój, piwniczny/pubowy,ok. Duży minus za brak tv z transmisjami meczy. Nie wiem czy źle trafiliśmy na barmana, bo pan ani wiedzą o tym co sprzedaje ani elokwencją się nie wykazał. Wyszliśmy po wypiciu 1x0,33.

Dziękujemy, Daniel N
Zrecenzowano 27 lipca 2018

Bardzo duży wybór piw w dobrych cenach. Pizza na przyzwoitym poziomie. Barmani uprzejmi i pomocni. Cierpliwi w wyjaśnianiu różnic smakowych piw. Wystrój na spotkanie firmowe a nie na romantyczną kolację. Bardzo dobra lokalizacja. Polecam!

Dziękujemy, Joanna C
Zrecenzowano 24 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Tak jak w tytule. Dobra lokalizacja, ogromny wybór piw, bardzo pomocni barmani dla niezdecydowanych i pyszna pizza.

Dziękujemy, annasJ8146SF
Zrecenzowano 16 lipca 2018

W ubiegłym roku jedliśmy tu dobrą pizzę i dobrze ją zapamiętaliśmy. To co spotkało nas tym razem przebiło nie tylko poprzednie wrażenia, ale wyniosło Same Krafty na sam szczyt naszego uznania. Tylko we Włoszech jedliśmy coś podobnie doskonałego. Przede wszystkim cieniutkie ciasto, wspaniale wypieczone, ale nie spalone. Pizza Diavola (bez salami) dała popalić w ustach, ale świetny wybór piw pomagał gasić pożar. GENIALNA PIZZA i wreszcie w Polsce. Sprawna i uprzejma obsługa uzupełniła wspaniałe wrażenia.

Dziękujemy, Zdzicho007

Same Krafty — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Same Krafty? Podziel się wrażeniami!