“Bardzo dobre piwa!”
Same Krafty — recenzja

Same Krafty
Nr 41 wśród 3 248 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 27 lipca 2018

Bardzo duży wybór piw w dobrych cenach. Pizza na przyzwoitym poziomie. Barmani uprzejmi i pomocni. Cierpliwi w wyjaśnianiu różnic smakowych piw. Wystrój na spotkanie firmowe a nie na romantyczną kolację. Bardzo dobra lokalizacja. Polecam!

Dziękujemy, Joanna C

Zrecenzowano 24 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Tak jak w tytule. Dobra lokalizacja, ogromny wybór piw, bardzo pomocni barmani dla niezdecydowanych i pyszna pizza.

Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 16 lipca 2018

W ubiegłym roku jedliśmy tu dobrą pizzę i dobrze ją zapamiętaliśmy. To co spotkało nas tym razem przebiło nie tylko poprzednie wrażenia, ale wyniosło Same Krafty na sam szczyt naszego uznania. Tylko we Włoszech jedliśmy coś podobnie doskonałego. Przede wszystkim cieniutkie ciasto, wspaniale wypieczone, ale nie spalone. Pizza Diavola (bez salami) dała popalić w ustach, ale świetny wybór piw pomagał gasić pożar. GENIALNA PIZZA i wreszcie w Polsce. Sprawna i uprzejma obsługa uzupełniła wspaniałe wrażenia.

Dziękujemy, Zdzicho007
Zrecenzowano 10 lipca 2018

Bardzo fajne miejsce na starówce, w którym można napić się dobrego, kraftowego piwa. Jeżeli zgłodniejesz to też coś się znajdzie :)

Dziękujemy, Marek S
Zrecenzowano 7 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Jestem starym bywalcem przede wszystkim w moimi zagranicznymi znajomymi. Za kazdym razem moge sprobowac innego piwa i obsluga jest bardzo mila i pogodna. Swietna lokalizacja:)

Dziękujemy, Opethowa

Same Krafty — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Same Krafty? Podziel się wrażeniami!