“Ale pizza!!!!”
Same Krafty — recenzja

Same Krafty
Nr 41 wśród 3 248 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 16 lipca 2018

W ubiegłym roku jedliśmy tu dobrą pizzę i dobrze ją zapamiętaliśmy. To co spotkało nas tym razem przebiło nie tylko poprzednie wrażenia, ale wyniosło Same Krafty na sam szczyt naszego uznania. Tylko we Włoszech jedliśmy coś podobnie doskonałego. Przede wszystkim cieniutkie ciasto, wspaniale wypieczone, ale nie spalone. Pizza Diavola (bez salami) dała popalić w ustach, ale świetny wybór piw pomagał gasić pożar. GENIALNA PIZZA i wreszcie w Polsce. Sprawna i uprzejma obsługa uzupełniła wspaniałe wrażenia.

Dziękujemy, Zdzicho007

Zrecenzowano 10 lipca 2018

Bardzo fajne miejsce na starówce, w którym można napić się dobrego, kraftowego piwa. Jeżeli zgłodniejesz to też coś się znajdzie :)

Dziękujemy, Marek S
Zrecenzowano 7 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Jestem starym bywalcem przede wszystkim w moimi zagranicznymi znajomymi. Za kazdym razem moge sprobowac innego piwa i obsluga jest bardzo mila i pogodna. Swietna lokalizacja:)

Dziękujemy, Opethowa
Zrecenzowano 11 kwietnia 2018

Doskonała selekcja piw kraftowych, smaczna włoska pizza, życzliwy klimat i obsługa, która zawsze doradzi jakie piwko wybrać.

Dziękujemy, MarcoweKoty
Zrecenzowano 7 kwietnia 2018

Pub super na spotkanie przy piwie ze znajomymi. Co do jedzenia nie będę się wypowiadała, ponieważ byliśmy nastawieni na dobre piwo i nie zawiedliśmy się :)

Dziękujemy, Agnieszkaszczepanska

Same Krafty — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Same Krafty? Podziel się wrażeniami!