“Dobra pizza jeszcze lepsze piwo”
Same Krafty — recenzja

Same Krafty
Nr 41 wśród 3 248 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 7 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Jestem starym bywalcem przede wszystkim w moimi zagranicznymi znajomymi. Za kazdym razem moge sprobowac innego piwa i obsluga jest bardzo mila i pogodna. Swietna lokalizacja:)

Dziękujemy, Opethowa

Zrecenzowano 11 kwietnia 2018

Doskonała selekcja piw kraftowych, smaczna włoska pizza, życzliwy klimat i obsługa, która zawsze doradzi jakie piwko wybrać.

Dziękujemy, MarcoweKoty
Zrecenzowano 7 kwietnia 2018

Pub super na spotkanie przy piwie ze znajomymi. Co do jedzenia nie będę się wypowiadała, ponieważ byliśmy nastawieni na dobre piwo i nie zawiedliśmy się :)

Dziękujemy, Agnieszkaszczepanska
Zrecenzowano 6 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce jest świetne. Wybór piw ogromny. Plus za dobrą pizzę i cudowna atmosferę. Chłopaki za barem są najlepszą wizytówką tego miejsca !

Dziękujemy, Magdalena D
Zrecenzowano 19 lutego 2018

Super miejśce. Brdzo dobre piwa i spory wybór. W zwykłym sklepie takiego nie kupisz. Polecam dużą pizze. Spory kawal do zjedzenia.))))))

Dziękujemy, mborow

Same Krafty — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Same Krafty? Podziel się wrażeniami!