“Smacznie”
Bordo Bistro — recenzja

Bordo Bistro
Zamów online
Nr 451 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne

Jak najbardziej polecam na śniadanie. Omlety były bardzo dobre, szybko podana herbata. Chociaż troszkę nam wystygla czekając na śniadanie.

Dziękujemy, muscarik

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wróciłam po wiekach i zaskoczenie na plus. Pyszny makaron z owocami morza,pizza, ciekawe promocje, atmosfera odprężenia, miła obsługa, dnia na ceny - a to przeciez ścisłe centrum! Spory wybór dla każdego coś miłego i makarony i pizze, sałatki, piwa, wina, drinki, sezonowe i stałe. Wkrótce wracam i wpisałam do stałej listy ulubionych lokali.

Dziękujemy, Anna W
Zrecenzowano 13 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęcony pozytywnymi opiniami i brakiem czasu zamówiłem do domu. Ogólnie pizze nie są złe, ale są bez szału. Ciasto cieniutkie, sos mało wyczuwalny, składniki ok, ale moim zdaniem nie są to produkty z najwyższej półki, a przy tej cenie za pizze ok 70zł za dwie, spodziewałem się czegoś więcej.
Na pewno jeszcze sprawdzę jedzenie w samej knajpie, ale już nie pizze ;)

Dziękujemy, tomaszm0302
Zrecenzowano 7 maja 2019

Bardzo przyjemne miejsce. Idealne na spotkanie ze znajomymi. Zjeść, napić się i ruszyć dalej na miasto.
Jedzenie smaczne, ale bez szału. Ceny przystępne. Dużo miejsca. Świetna lokalizacja.
Ja oceniam bardzo pozytywnie i często wracam.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Paulina P
Zrecenzowano 2 maja 2019

Jedzenia nie mogę ocenić ponieważ na podejście kelnera żeby zamówić czekaliśmy ok 25 min . Chcąc zamówić przy barze zostaliśmy odesłani i zapewnieni ze ktoś podejdzie . Obserwując czym zajmują się kelnerzy w tym czasie kiedy my czekamy już tyle czasu sprawiło ze wstaliśmy i bardzo rozczarowani wyszliśmy ! Nikt nawet nas nie zauważył kiedy mimo wszytsko pożegnaliśmy się . Skandaliczne podejście do klientów , z pewnością nie będzie kolejnej okazji by spróbować jedzenia , które zapowiadało się bardzo smacznie . Sytuacja miała miejsce 2 maja ok południa .

Dziękujemy, Elżbieta W

Bordo Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bordo Bistro? Podziel się wrażeniami!