Warszawa

“Polecam! ”
Restauracja Zapiecek — recenzja

Restauracja Zapiecek
Nr 163 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

W tej restauracji naprawdę kuchnia wkłada serce w to co robi. Pierogi pyszne, barszcz doskonały! Żeberka palce lizać :) Kiedy tylko jesteśmy w Warszawie zawsze zaglądamy do Zapiecka, warto spróbować! Polecamy!

Dziękujemy, kasiam328

Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy okazję w zapiecku jeść kilka razy ale dzisiajesza wizyta przekreśla wszystkie poprzednie. Zamówione przez nas słodkie pierogi z jagodami były słone do tego stopnia że nie dalo sie ich zjeść. Obsługa tłumaczyła to tym że wszystkie pierogi są z jednego ciasta i jest tam odrobina soli dodawana. Nie polecam. Restauracja zeszła bardzo z jakości podawanego niegdyś jedzenia.

Dziękujemy, ewelinao356
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

oceny ma lepsze niż rzeczywiste jedzenie. może zagranicznym turystom którzy chcą spróbować naszego jedzenia jest ok ale dla nas było słabo. mały chaos na wejściu i wybranie stolika. obsługa ok, ale widac że tez trochę pogubiona. golonka był średnia, kapusta niesmaczna, natomiast pierogi słabe. drugi raz tu raczej nie wrócę.

Dziękujemy, art2d
Zrecenzowano 8 czerwca 2019

Okropna obsługa. Kelnerka nie potrafiła normalnie wytłumaczyć i doradzić pierogi. Ponadto, płaciliśmy gotówką, czekaliśmy na resztę (mając zamiar oczywiście zostawić napiwki) 10 minut. Kiedy już nie wytrzymałam, dziewczyna udała głupia (przeciez tam tylko 1 złoty reszty"). A tak naprawdę mieliśmy dostać 10 złotych. Bardzo nieprzyjemna sytuacja.

Dziękujemy, Haniahaniab
Zrecenzowano 7 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Całkiem smaczne zapieckowe jedzenie. Dobre pierogi, łosoś, sałatki. Trochę ciężki sos grzybowy, stanowczo dla smakoszy śmietany z dodatkiem mąki. Duże porcje ciastka - jabłecznika.

Dziękujemy, HAnia Ś

Restauracja Zapiecek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Zapiecek? Podziel się wrażeniami!