“Dobre polskie jedzenie!”
Zapiecek — recenzja

Zapiecek
Nr 37 wśród 2 705 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 18 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dużo ludzi. Obsługa miła i szybka! Jedzenie dobre chodź wole bardziej wyszukane jedzenie. Dużo i dobrze można się najeść :)

Dziękujemy, Maciej I
Napisz recenzję

Zrecenzowano 14 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zatrzymałem się tylko na moment aby zaspokoić głód i ta restauracja spełniła wszystkie moje oczekiwania. Wspaniały żurek i przepyszne pierogi w wielu odmianach. Bardzo sympatyczna obsługa i miła atmosfera, w ciekawie urządzonej scenerii - rustykalnej lecz nie ludycznej .

Dziękujemy, Mateuszekgr1976
Zrecenzowano 14 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa i najsmaczniejsze pierogi...i oczywiście na deser polecam szarlotkę .Wspaniałe miejsce na pyszny posiłek dla całej rodzinki

Dziękujemy, Magdalena D
Zrecenzowano 5 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy: pierogi z truskawkami i jagodami, białą kiełbasę na cebuli, żurek, lemoniadę jablkowo-miętową i sangrię. Wszystko było tak na szkolne 4-. Pierogi odgrzewane, boki żółte suche, kiełbasa taka sobie, żurek bardzo dobry ale chleb jakby surowy, lemoniada trochę a nawet bardzo sztuczna - jakiś sztuczny syrop jabłkowy... czy wrócę? Chyba nie. Warszawa oferuje dużo lepsze knajpy.

Dziękujemy, Maciej W
Zrecenzowano 30 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Za każdym razem gdy jestem w Warszawie, odwiedzam z rodziną Zapiecek ze względu na niesamowite pierogi, które zaspokajają wilczy głód i wymagające kubki smakowe na dłuższy czas, szczególnie po wyczerpującej podróży:) Nie wyobrażam sobie posiłku w innym miejscu:) Pierogi są wizytówką tego miejsca, zdecydowanie najlepsze w Polsce!!

Dziękujemy, Ala S

Zapiecek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Zapiecek? Podziel się wrażeniami!