“Pistacja najlepsza!”

Lodziarnia Jesz Lody Tradycyjne
Nr 772 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne lody. Moje ulubione to pistacjowe, naprawde smakują pistacją :) i mają tu niesłodkie wafelki, wiec dla mnie dodatkowy plus.

Dziękujemy, alicjal838

Zrecenzowano 15 października 2018

Lokal istnieje od paru lat i warto się przejść na lody - specjalnie lub przy tzw. okazji podczas spaceru. Spory wybór smaków, w tym lody bez laktozy. Nie mniej jednak w niedalekiej okolicy jest kilka lodziarni, które reklamują się że maja lody "prawdziwe", "klasyczne", "zdrowe", "tradycyjne", "własnej roboty" itd. Poziom cenowy i smakowy są podobne i każdy znajdzie coś dla siebie. Nie mniej jednak jest to miejsce w pierwszej trójce tego typu lokali na Kabatach.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Pavel362
Zrecenzowano 1 października 2018 z urządzeń przenośnych

Lody przesmaczne , kremowe , intensywne , jestem pozytywnie zaskoczona wnętrze minimalistyczne ale bardzo przyjemne , łazienka czysta i nowa minus jest jeden - chociaż był już późny wrzesień i nie powinnam się czepiać to się czepię ogródek zaniedbany, stoły krzesła oczywiście czyste ale parapet zewnętrzny i skrzynia obok niego brudna, zakurzona, mnóstwo pajęczyn.. był słoneczny dzień i odpoczynek w tymże ogródku byl jak najbardziej wskazany, smakowanie lodów psuły widoki.
Ten jedyny minus nie jest oczywiście powodem do wystawienia niższej oceny niż 5 bo lody są sztos zachęcam do udania się tam, choć trzeba troszkę pomaszerować między blokami (nie ma tam wjazdu) to warto poświęcić kilka minut by zjeść tak pyszny deser

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, pierzynka
Zrecenzowano 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa miła. Lody dobre. Smaki ciekawe. Co więcej chcieć :) lokal trochę ukryty. Za pierwszym razem ciężko go znaleźć.
Polecam

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, WillSeee
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018

Moja ulubiona lodziarnia, jako osoba mająca problemy z laktozą mogę tutaj znaleźć czekoladowe lody bez laktozy, które są przepyszne. Na miejscu zawsze jest miła obsługa. Zdecydowanie jest to miejsce, które bardzo często odwiedzam :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, patrycjawalencik

Lodziarnia Jesz Lody Tradycyjne — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Lodziarnia Jesz Lody Tradycyjne? Podziel się wrażeniami!