“Dobre i ciekawe piwo i smaczne jedzenie. ”

Chmielarnia Marszałkowska
Zamów online
Nr 326 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odkryliśmy to miejsce przypadkiem, zamówiliśmy jedzenie i byliśmy mile zaskoczeni tym jak smacznyle potrawy przyjechały na talerzu. Polecam!

Dziękujemy, mariuszw506

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem zadowolona, polecam. Jedzenie smaczne, porcje ok, miła obsługa, duży wybór piw kraftowych. Polecam.

Dziękujemy, NoCode1996
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Smaczne jedzenie, doskonała lokalizacja i szeroki wybór piw kraftowych to powody dla których regularnie nawiedzam to miejsce.
Kuchnia indyjsko-nepalska to raj dla amatorów dobrze przyprawionego i pikantnego jadła. Trochę zaskakujące połączenie takiej kuchni z szerokim wyborem napojów z chmielu sprawdza się w tym przypadku znakomicie.Ciekawe, że wybór "piw z kranu" zmienia się mniej więcej co dwa tygodnie i to dodatkowo zachęca do zaglądania tutaj.
Dla mnie ostatnim zaskoczeniem były testowane przeze mnie ostatnio dania wegetariańskie (zazwyczaj nie używam). Były zaskakująco smaczne i charakterne.
Miejsce zdecydowanie godne polecenia na smaczne spotkanie "przy piwie"

Dziękujemy, takasytuacja77
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przestronny lokal w dobrej lokalizacji (łatwo dojechać). Duży wybór piw kraftowych i smaczna kuchnia indyjska w dobrych cenach (duże porcje). Polecam uważać na oznaczenia w temacie ostrości- kucharz nie żałuje przypraw :)

Dziękujemy, iwonaw147
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Nie zdarzyło się jeszcze bym udał się w nowe miejsce, odkryte przypadkiem, bez recenzji znajomych i był z takiego wypadu tak zadowolony. Dziwię się niektórym napisanym tu opiniom, apropos obsługi czy jedzenia, gdyż z mojej perspektywy wszystko było lepsze, niż mógłbym się spodziewać. Na samym wejściu BARDZO zaplusowala sobie Pani kelnerka (niestety, nie pamiętam imienia, za to cechą charakterystyczną były okulary!), która - pomimo, iż z moją ukochaną przyszliśmy pół godziny przed rezerwacją - nie zrobiła z tego absolutnie żadnego problemu i zaproponowała nam satysfakcjonujące rozwiązanie.

PIwka - pyszne, w mój gust trafiły szczególnie te kwaśniejsze, aczkolwiek w przyszłości nie omieszkam spróbować pozostałych.
Pakora - pycha przystawka, doskonale pasowała do napitku.
Z dań głównych mogę polecić rybę chilli, to po prostu majstersztyk!

Wspaniałe miejsce, na pewno jeszcze je nawiedzę!

Dziękujemy, suawczan

Chmielarnia Marszałkowska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chmielarnia Marszałkowska? Podziel się wrażeniami!