Zrecenzowano: 19 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Po podróży kilkugodzinnej do Warszawy jest do idealne miejsce do zregenerowania się.Pokoje może nie duże ale czyste i wyposażone we wszystko co potrzebne na jedna noc. Pomimo sąsiedztwa ulicy śpi się świetnie-dobrze wyciszone. Śniadania skromne ale wystarczające. Plusem jest możliwość zamówienia pysznej pizzy w restauracji i zjedzenia jej w pokoju

Termin pobytu: styczeń 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, annaq458
Zrecenzowano: 13 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Jak dla mnie najlepszy hotel w wa-wie zawsze chętnie tam wracam miło czysto przytulnie milusia obsługa a pizza wyśmienita najlepsza jaką jadłem naprawdę godna polecenia
' zawsze milusi personel ktoremy przesyłam pozdrowionka

Termin pobytu: maj 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Deutsche Telekom
Dziękujemy, Darek K
Zrecenzowano: 25 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Czyste, schludne i bardzo przyjemne miejsce.
Jedynym mankamentem jest hałas dochodzący z zewnątrz budynku, jak i z sąsiednich pokoi.
Skromne aczkolwiek bardzo smaczne śniadania podawane w bardzo przyjemnie urządzonej stołówce.

Termin pobytu: listopad 2016
Dziękujemy, 275piotrb
Zrecenzowano: 7 czerwca 2016

Lokalizacja przy głównej drodze jest dogodna dla dojeżdżających na tą stronę Warszawy. Bardzo ciekawie urządzony ale niestety nie zawsze funkcjonalnie.
Bardzo wygodne łóżko, czekoladka na przywitanie, bardzo czysto.
Śniadanie na bogato.

Na minus mały pokoik i niefunkcjonalne kanapy w restauracji.

Termin pobytu: sierpień 2015
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Grzegorz L
Zrecenzowano: 18 kwietnia 2016

Hotelik mały, przytulny i naprawdę ładny ale... generalny problem to głośność wszystkiego i wszystkich wokół. Idealnie słychać sąsiadów, zarówno z pokojów jak i łazienki, podłoga na holu na piętrze tak trzeszczy, że umarłego by obudziła.. Śniadania raczej skromne ale da się najeść. Generalnie czysto, pokoje bardzo schludne, wyposażone w dobre meble; widać, że hotel jest nowy i że się o niego dba, choć brak sprzątania w pokoju przez 2 dni pobytu to jednak dla mnie rzadkość w hotelach 4*. Bardzo ładna łazienka z dużym, wygodnym prysznicem.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wydaje mi się, że najciszej jednak jest w pokojach na strychu bo tam znajdują się tylko 2 pokoje.
Termin pobytu: marzec 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa