“Wielka szkoda”
Thaisty — recenzja

Thaisty
Nr 209 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Tajska
Opis: Chanunkan Duangkumma - jedna z najbardziej uznanych Szefów tajskiej kuchni w Polsce, pochodząca z Bangkoku i wyuczona na tradycyjnych, rodzinnych recepturach prezentuje jedyne w swoim rodzaju podejście do tajskich potraw w autorskim wydaniu, zaprasza do swojej restauracji

Kibicowalam od poczatku...bylam dziesiat razy...ale dzisiaj moja ulubiona kaczka w tempurze byla...okropna... tlusta skóra (nie chrupka jak jeszcze dwa tygodnie temu), grubaśna tempura niechrupiaca...szkoda

Dziękujemy, Passport301643

Zrecenzowano 8 września 2019

Bardzo duża restauracja i tylko 2 WC w dodatku śmierdzące. Chyba powinni pójść do Der Elefant, albo Otto Pompieri i zobaczyć jak to powinno wyglądać :/

Dziękujemy, Anna K
Zrecenzowano 7 września 2019

Niestety trafiłem tam na obiad. Po prawie godzinie czekania na obiad dowiedziałem się, że "ryż miał awarię". Po godzinie dostałem obiad z gumowatymi krewetkami. Druga porcja też nie powalała. Mimo, że było już pustawo, trzeba było kilka razy prosić o rachunek. Odradzam.

Dziękujemy, jan r
Zrecenzowano 4 września 2019

Może zacznę od pozytywów. Lemoniada kiwi&aloes bardzo dobra. Orzeźwiająca, kwaskowa - super. Krótki czas oczekiwania na danie, choć nie zawsze to jest zaletą. Miła obsługa, przyjemny lokal. I to by było na tyle...... Zamówiłam Gaeng Matsaman. Pierwszy kęs - super. Im dalej w las, tym gorzej. W karcie są oznaczenia ostrości potraw, a powinny być pod kątem zawartości cukru. Miałam wrażenie, jakbym jadła danie główne wymieszane z deserem. Po pierwszych 5 łyżkach było mi już niedobrze. Do tego placek roti, to jakieś nieporozumienie. Wygląda i smakuje jak gruby, obsuszony, zimny naleśnik. Niwelował jednak słodycz dania, więc nie dało się go nie zjeść, chociaż w części. Mąż jadł ped pad ka prao i niestety ta sama historia. Pierwsze kęsy - super, kolejne, coraz gorzej ze względu na wzbierającą w ustach słodycz. Poza tym kaczka w ogóle nie smakuje jak kaczka. Gdyby nie fakt, że tak było napisane w menu, nie wpadlibyśmy, co to za mięso. Czy tu wrócimy? Raczej nie. Dzisiejszy obiad obrzydził mi kuchnię tajską na długo, więc jak w końcu zechcę zjeść coś orientalnego, wybiorę inne, sprawdzone lokale, gdzie podstawą smaku nie jest cukier czy inny jego zamiennik.

Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po rocznej przerwie odwiedziliśmy ponownie to miejsce (wcześniej byliśmy dość często) i wizyta okazała się totalnym rozczarowaniem. Jedynie, co się nie zmieniło to wystrój.
Jedzenie znacznie się pogorszyło, a obsługa zdaje się tam pracować za karę. Iron beef - podane letnie, jakby przygotowane 30 minut wcześniej.
Wołowina z fioletowymi ziemniakami - dawniej rewelacyjna pozycja, a teraz to jakiś żart z twardym mięsem i gumowatym chlebkiem(?).
Zupa tofu vege, czerwone curry - tu bez zmian, smacznie.
Kaczka w tempurze - kolejne pogorszenie.
Narazie będziemy Was omijać szerokim łukiem... Nie polecam!

Dziękujemy, EasyGo91

Thaisty — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Thaisty? Podziel się wrażeniami!