“Duże rozczarowanie....”
Thaisty — recenzja

Thaisty
Nr 209 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Tajska
Opis: Chanunkan Duangkumma - jedna z najbardziej uznanych Szefów tajskiej kuchni w Polsce, pochodząca z Bangkoku i wyuczona na tradycyjnych, rodzinnych recepturach prezentuje jedyne w swoim rodzaju podejście do tajskich potraw w autorskim wydaniu, zaprasza do swojej restauracji
Zrecenzowano 4 września 2019

Może zacznę od pozytywów. Lemoniada kiwi&aloes bardzo dobra. Orzeźwiająca, kwaskowa - super. Krótki czas oczekiwania na danie, choć nie zawsze to jest zaletą. Miła obsługa, przyjemny lokal. I to by było na tyle...... Zamówiłam Gaeng Matsaman. Pierwszy kęs - super. Im dalej w las, tym gorzej. W karcie są oznaczenia ostrości potraw, a powinny być pod kątem zawartości cukru. Miałam wrażenie, jakbym jadła danie główne wymieszane z deserem. Po pierwszych 5 łyżkach było mi już niedobrze. Do tego placek roti, to jakieś nieporozumienie. Wygląda i smakuje jak gruby, obsuszony, zimny naleśnik. Niwelował jednak słodycz dania, więc nie dało się go nie zjeść, chociaż w części. Mąż jadł ped pad ka prao i niestety ta sama historia. Pierwsze kęsy - super, kolejne, coraz gorzej ze względu na wzbierającą w ustach słodycz. Poza tym kaczka w ogóle nie smakuje jak kaczka. Gdyby nie fakt, że tak było napisane w menu, nie wpadlibyśmy, co to za mięso. Czy tu wrócimy? Raczej nie. Dzisiejszy obiad obrzydził mi kuchnię tajską na długo, więc jak w końcu zechcę zjeść coś orientalnego, wybiorę inne, sprawdzone lokale, gdzie podstawą smaku nie jest cukier czy inny jego zamiennik.

Dziękujemy, Joanna K

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po rocznej przerwie odwiedziliśmy ponownie to miejsce (wcześniej byliśmy dość często) i wizyta okazała się totalnym rozczarowaniem. Jedynie, co się nie zmieniło to wystrój.
Jedzenie znacznie się pogorszyło, a obsługa zdaje się tam pracować za karę. Iron beef - podane letnie, jakby przygotowane 30 minut wcześniej.
Wołowina z fioletowymi ziemniakami - dawniej rewelacyjna pozycja, a teraz to jakiś żart z twardym mięsem i gumowatym chlebkiem(?).
Zupa tofu vege, czerwone curry - tu bez zmian, smacznie.
Kaczka w tempurze - kolejne pogorszenie.
Narazie będziemy Was omijać szerokim łukiem... Nie polecam!

Dziękujemy, EasyGo91
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Jeść dają tu dobrze, ale...

przez pierwsze trzydzieści minut byliśmy zupełnie przezroczyści dla obsługi. Nikt nie był uprzejmy przyjąć od nas zamówienia. 7 osób siedzących przy stoliku wzięto chyba za dekorację.

Na napoje czekaliśmy godzinę, a i tak o połowie zapomniano. Kuchnia wydała pierwsze dania po prawie półtoragodzinnym oczekiwaniu.

Pierożki na parze znakomite.
Kaczka w tempurze również.
Świetne owoce morza.

Ceny jak na Warszawę przystępne.

Dziękujemy, Dariusz K
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

W restauracji byłam z moją mamą, skusiły nas codziennr tłumy ktore wydawaly mi sie wskazowka ze zarowno jakosc jak i cena w restauracji jest bardzo dobra. Jednakże miejsce to uznaję jedynie za średnie, drogo, przeciętny smak jedzenia i bardzo głośno

Dziękujemy, prawyakapit
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Super menu, miła obsługa i ciekawy wystrój lokalu. Polecam miłośnikom smaków Azji. W szczególności polecam Płonący WOK.

Dziękujemy, AnnaMaria_Waw_PL

Thaisty — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Thaisty? Podziel się wrażeniami!