“Pycha!”
Oh My Phở — recenzja

Oh My Phở
Nr 13 wśród 44 Szybkie posiłki (Warszawa)
Zrecenzowano 2 września 2019

Do knajpy wpadam często, dla mnie Pho to najlepsze co może być na Kaca! A i gdy zbliża się sezon przeziębień. Ale oczywiście nie tylko bo pyszne Pho można jeść tam cały czas. Do tego mają całkiem niezłe Bun Cha. Lokal ładny, nie duży dlatego czasami trzeba czekać na stolik lub jeść z obcą osobą przy większym stoliku (mi się kiedyś zdarzyło) mam tylko jedno Ale. Zawsze jak zamawiam Pho z pierożkami dostaję wielką kluche załączonych pierogów w jedno. Ani to fajne, ani wygodne przy konsumpcji.

Dziękujemy, Wyimamylogin77

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Genialna kuchnia wietnamska! Miła atmosfera oraz obsługa. Polecam również spróbować kawy wietnamskiej!

Dziękujemy, m_maria0
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna zupa
pho duża porcja ,dania główne tez bardzo dobre ,miła obsługa super sosy wszystko mega świeże. Bezbłędna obsługa polecam z czystym sumieniem

Ceny niskie jak na Warszawe i to w centrum za 40 zł zupa i danie

Dziękujemy, 546mateuszz
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Sugerując się nazwą poszliśmy na zupę. Nie była to moja pierwsza zupa Pho, i liczyłem na coś rewelacyjnego po przeczytaniu recenzji, jednak trochę się zawiodłem. Dodatki do zupy były bardzo dobre, jednak sam wywar okazał się jakiś taki bez smaku, bardzo delikatny i mało wyrazisty.

1  Dziękujemy, r0back55
Zrecenzowano 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna zupa PHO
Wspaniałe smaki sajgonek letnich ze smażonym tofu i ziołami, z krewetką i karczkiem bardzo polecam !!!

Dziękujemy, 476krzysztofb

Oh My Phở — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Oh My Phở? Podziel się wrażeniami!