“Pyszne PHO”
Oh My Phở — recenzja

Oh My Phở
Nr 20 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne Pho, miły klimat, dużo dodatków, świeże zioła, czego chcieć więcej. Będę tam jeszcze wracał ze znajomymi.

Dziękujemy, Marcinrapacz

Zrecenzowano 13 marca 2019

Pani za kasą konkretna uśmiechnięta, zupy pysze sosy idealnie podkręcają ile się chce wrażeń mniej lub więcej;) porcja duża

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, smakosz2018
Zrecenzowano 5 marca 2019

Wybrałam się tam z chłopakiem na walentynkowe PHO po solidnym spacerze. Bardzo przyjemny, kameralny lokalik. Świetny wystrój. Rewelacyjna obsługa (Pan przy kasie zagadywał dosłownie każdego, rzucając przy tym żarciki). PHO niestety było słabo wyraziste. Popracowałabym nad wywarem. Sajgonki przepyszne, tak samo sosy. Polecam!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 683izabelal
Zrecenzowano 26 lutego 2019

Bun Chay oznaczony na menu jako wegański został podany z piergożkami z krewetkami. Obsługa omija stolik. Żałosne i przykre.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, m0nm0nster
Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam. Bardzo duży wybór pho (na pewno każdy znajdzie coś dla siebie), do tego przepyszne wietnamskie sałatki i dania mięsne, świetne pierożki z krewetkami, wszystko podsumowane przepyszną wietnamską kawą. Jedzenie naprawdę autentyczne. W weekendy i popołudniami zazwyczaj trzeba poczekać chwilę na stolik, ale naprawdę warto!

Jedynym minusem jest kiepska wentylacja, przez którą zapach jedzenia zostaje z nami na nieco dłużej, niż byśmy sobie tego życzyli.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, czesc_tu_koji

Oh My Phở — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Oh My Phở? Podziel się wrażeniami!