Warszawa
Miejsce z niepowtarzalnym klimatem

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019
prawyakapit
Pyszne koktajle

Uwielbiam to miejsce ze względu na rewelacyjne koktajle, dopieszczone pod każdym względem i pięknie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 19 czerwca 2019
radekrocinski
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Niepowtarzalny klimat, genialne wnętrze, profesjonalna obsługa, świetne drinki i muzyka, a to wszystko ukryte za tajemniczym wejściem 5/5.

1  Dziękujemy, prawyakapit
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Byliśmy w Welesie nie raz i było super. Tym razem obsługa była fatalna,czekaliśmy na drinka 40 min po czym wyszliśmy bo bez sensu było dalej czekać. Kelnerka cały czas miała jakieś wymówki ze jest dużo ludzi itd, ale raczej to były bzdury, bo ludzie co przyszli po nas dostali swego drinka wcześniej. -1000500

Dziękujemy, Maria N
Zrecenzowano: 19 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam to miejsce ze względu na rewelacyjne koktajle, dopieszczone pod każdym względem i pięknie podane.
Minus tego miejsca to brak klimatyzacji powodujący, że w środku praktycznie nie da się wytrzymać.
Warto odwiedzić

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, radekrocinski
Zrecenzowano: 24 lutego 2019

Ciężko tu trafić, jak ktoś nie wie gdzie znajduje się wejście do lokalu to prawdopodobieństwo znalezienia go jest równe zeru :)))) Doprowadził nas do tego lokalu znajomy, miejsce bardzo klimatyczne. Lokal w cały półmroku z muzą na żywo. Obsługa bardzo miła i pomocna.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, piotr296
Zrecenzowano: 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Choć wejście do Weles może budzić pewne obawy, za drzwiami czeka nas miłe rozczarowanie. Świetny wystrój, fajny klimat, przemiły Pan w szatni. Jest dobrze. Do czasu ... Na dole niestety jest też obsługa kelnerska ktora całkowicie psuje pierwsze, dobre wrażenie. Bez polotu, bez werwy, zupełnie nie pasuje do tego miejsca. Nawet nie udaje ze chce nam pomóc zostać w lokalu. Fakt, nie mamu rezerwacji a jak widać to jedyny sposób żeby zwrócić uwagę sfochowanej, mówiącej niewyraźnie Pani, lub wystraszonego Pana. Obsługa za barem nieco nadrabia szykując świetnego drinka, ale niesmak pozostaje. Przenosimy sie do ulubionej Wody Ognistej. Tam też nie mamy rezerwacji i nie ma miejsc, ale zostajemy na kolejne 2 godziny. Można? Można! Proponuje podpatrzeć kolegów z Wody jak to się robi. Jak sprawić ze Klient wraca. Chyba, że Wam nie zależy. To jest dobrze tak jak jest.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Asia O