“Przemiła obsługa!”
Herbaciarnia Same Fusy — recenzja

Herbaciarnia Same Fusy
Nr 1 wśród 116 Kawa i herbata (Warszawa)
Kuchnie: Kawiarnia
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Opis: Herbaciarnia Same Fusy zlokalizowana w sercu Starego Miasta w Warszawie w podziemiach XV -wiecznej kamienicy. Posiadamy ponad 150 rodzajów herbat z całego świata, w ofercie również grzane wina i miody, napoje chłodzące i rozgrzewające. Zapraszamy! UWAGA- nie podajemy kawy.
Zrecenzowano 15 września 2019

Bardzo miła obsługa w dniu wczorajszym, szczególnie Pani kelnerka z blond włosami wybierajaca się na studia forogtaficzne :)
Herbaty różnorodne i ciekawe

1  Dziękujemy, WojtekK621

Zrecenzowano 27 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce o niepowtarzalnym klimacie, w dobrej lokalizacji i z sympatyczną obsługą. Picie herbaty w tym miejscu ma magię rytuału. To miejsce ma w sobie coś niesamowitego. Już od wejścia towarzyszy nam magiczna aura która nie opuszcza nas aż do końca :)
Polecam każdemu, naprawdę romantyczne miejsce!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, nokoribi
Zrecenzowano 9 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wielbicielom herbaty. Ponadto symatyczny klimat, czysto, miła obsługa, dobra lokalizacja....

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 31tomaszm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dream234239, Kierownik ds. PR, Herbaciarnia Same FusyOdpowiedź udzielona 2 kwietnia 2019

Dziękujemy! :)

Zrecenzowano 28 lutego 2019

Herbaty mają tam przepyszne , naprawdę wysokiej klasy. Najbardziej lubię herbatki: Czerwony Kapturek i Kubuś Puchatek.
Obsługa jest tam bardzo miła.
Nie bardzo co prawda odpowiada mi to siedzenie w piwnicy po ciemku, ale ma to swój klimat.
Herbatki raczej drogie.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, paulinabrzozowska
Zrecenzowano 21 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne miejsce. Herbaty podawane w dzbankach w cenach dość przystępnych. Duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa pomocna i miła. Dobre miejsce na romantyczną randkę. Bardzo polecam!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, monique272

Herbaciarnia Same Fusy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Herbaciarnia Same Fusy? Podziel się wrażeniami!