“Polecam”
Herbaciarnia Same Fusy — recenzja

Herbaciarnia Same Fusy
Nr 1 wśród 109 Kawa i herbata (Warszawa)
Kuchnie: Kawiarnia
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 9 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wielbicielom herbaty. Ponadto symatyczny klimat, czysto, miła obsługa, dobra lokalizacja....

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 31tomaszm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dream234239, Kierownik ds. PR, Herbaciarnia Same FusyOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy! :)

Zrecenzowano 28 lutego 2019

Herbaty mają tam przepyszne , naprawdę wysokiej klasy. Najbardziej lubię herbatki: Czerwony Kapturek i Kubuś Puchatek.
Obsługa jest tam bardzo miła.
Nie bardzo co prawda odpowiada mi to siedzenie w piwnicy po ciemku, ale ma to swój klimat.
Herbatki raczej drogie.

Dziękujemy, paulinabrzozowska
Zrecenzowano 21 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne miejsce. Herbaty podawane w dzbankach w cenach dość przystępnych. Duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa pomocna i miła. Dobre miejsce na romantyczną randkę. Bardzo polecam!

Dziękujemy, monique272
Zrecenzowano 14 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Nie pamiętam kiedy spotkałem się z tak miłą obsługą. Chociaż nie znam sie na herbatach to bardzo mi smakowały. Na pewno wrócę.

Dziękujemy, Robert K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dream234239, Kierownik ds. PR, Herbaciarnia Same FusyOdpowiedź udzielona 15 lutego 2019

Bardzo dziękujemy i zapraszamy:)

Zrecenzowano 14 grudnia 2018

Szukałam jakiegoś ciekawego miejsca gdzie mogłabym zabrać mojego faceta na jakąś niezwykłą randkę i nie zawiodłam się!!
Same Fusy to klimatyczne miejsce z duszą <3
Bardzo miła obsługa, piękne wnętrze...dawno nie spędziłam tak cudownie czasu... nie chciałam wychodzić ;)
A, że jestem fanką herbaty pod każdą postacią...zielona, czarna, czerwona, yerba...uwielbiam wszystkie :) to nie zawiódł mnie też wybór i smak!!
Polecam z całego serca :)

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, kasia_lusia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dream234239, Kierownik ds. PR, Herbaciarnia Same FusyOdpowiedź udzielona 18 stycznia 2019

Dziękujemy za recenzję :)

Herbaciarnia Same Fusy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Herbaciarnia Same Fusy? Podziel się wrażeniami!