“Miłe miejsce”
Pełną Parą — recenzja

Pełną Parą
Nr 101 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Azjatycka
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce całkiem przytulne, świetna obsługa. Co do jedzenia to zamówiliśmy pierożki dim sum z szpinakiem, warzywami i grzybami, krewetkowe i z dynią. Szpinakowe były najlepsze(mięciutkie ciasto i dużo farszu).Warzywne troche suche ciasto (moze dlatego ze bezglutenowe). Dyniowe mi nie przypadły go gustu ale chłopakowi bardzo smakowały wiec to juz kwestia gustu. Ogólnie polecam miejsce ale kilka rzeczy do poprawki no szczególnie to ciasto. Ceny bardzo fajne ;)

Dziękujemy, juliaziolkowska

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze mówiąc, nie wiem jaki jest fenomen tej restauracji, ale po spróbowaniu bułeczki bao z tofu niestety nie byłam zachwycona. Tofu które było tutaj na pierwszym miejscu jedyne co, to było w panierce która także była bez smaku i jedyne co było czuć to smażenie. Tofu można naprawdę bardzo dobrze zamarynować i przy tym nie zepsuć całej koncepcji! Czekam na jakaś zmianę! Czas oczekiwania i ogólne podawanie posiłków był bardzo średni. Połowa znajomych dostała a druga dopiero jak tamci skończyli. Dosyć śmieszna sytuacja ale cóż. Może kiedyś przyjdę i spróbuje tych podobno super pierożków. Mam nadzieje, ze będą lepsze i lepiej przyprawione. Niestety ale mój posiłek oceniam na 2/5, jedyne co miało smak w tej bułeczce to majonez.

Dziękujemy, polusiaq
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wzięliśmy 2 zestawy dim sum vege i mięsny, który powinien być dla 2 osób ale jest dla 1. Dim sumy vege niezbyt smaczne, mięsne smaczne ale posklejane. Raczej tego nie powtorzymy

Dziękujemy, LollaBunnny
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Spróbowałem chyba z pięciu rodzajów pierogów, każdy z nich był na prawdę bardzo dobry. Wrócę tutaj z pewnością aby spróbować wszystkich. Polecam!

Dziękujemy, Smolaaaa
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Nie wiem czy te pierożki są tradycyjne czy nie, ale nie zmienia to faktu, że były na prawdę pyszne! Świetne nadzienie z kimchi (bardzo ostre), pyszna kaczka, mogę polecić każdemu

Dziękujemy, r0back55

Pełną Parą — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pełną Parą? Podziel się wrażeniami!