“Nic specjalnego ”
Pełną Parą — recenzja

Pełną Parą
Nr 101 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Azjatycka
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze mówiąc, nie wiem jaki jest fenomen tej restauracji, ale po spróbowaniu bułeczki bao z tofu niestety nie byłam zachwycona. Tofu które było tutaj na pierwszym miejscu jedyne co, to było w panierce która także była bez smaku i jedyne co było czuć to smażenie. Tofu można naprawdę bardzo dobrze zamarynować i przy tym nie zepsuć całej koncepcji! Czekam na jakaś zmianę! Czas oczekiwania i ogólne podawanie posiłków był bardzo średni. Połowa znajomych dostała a druga dopiero jak tamci skończyli. Dosyć śmieszna sytuacja ale cóż. Może kiedyś przyjdę i spróbuje tych podobno super pierożków. Mam nadzieje, ze będą lepsze i lepiej przyprawione. Niestety ale mój posiłek oceniam na 2/5, jedyne co miało smak w tej bułeczce to majonez.

Dziękujemy, polusiaq

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wzięliśmy 2 zestawy dim sum vege i mięsny, który powinien być dla 2 osób ale jest dla 1. Dim sumy vege niezbyt smaczne, mięsne smaczne ale posklejane. Raczej tego nie powtorzymy

Dziękujemy, LollaBunnny
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Spróbowałem chyba z pięciu rodzajów pierogów, każdy z nich był na prawdę bardzo dobry. Wrócę tutaj z pewnością aby spróbować wszystkich. Polecam!

Dziękujemy, Smolaaaa
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Nie wiem czy te pierożki są tradycyjne czy nie, ale nie zmienia to faktu, że były na prawdę pyszne! Świetne nadzienie z kimchi (bardzo ostre), pyszna kaczka, mogę polecić każdemu

Dziękujemy, r0back55
Zrecenzowano 5 lipca 2019

Kilka fajnych propozycji , warto popróbować, aby wybrać te najsmakowitsze; cena przystępna jak na centrum Warszawy; polecam

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, nioskaanka

Pełną Parą — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pełną Parą? Podziel się wrażeniami!