“Pyszne jedzenie ”
Bombaj Masala Mokotów — recenzja

Bombaj Masala Mokotów
Zamów online
Nr 261 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Indyjska
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne dania, duże porcje.
Jedzenie aromatyczne

Miła obsługa, widoczna kuchnia więc można oglądać przyrządzane dania.

Dziękujemy, Lixy0

Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy z dzieckiem zachęceni opisem o animatorce dla dzieci. Pani tak zwana animatorka siedziała w kącie patrząc w telefon dobre 40 min nie przyznając się kim jest poczym wyszła.

Dziękujemy, 989jakubn
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłam paneer z warzywami z pieca tandoor na ostro z sojowym sosem. Danie jak zawsze doskonałe. Obsługa przemiła. Polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, VIKI1973VIKI
Zrecenzowano 31 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Cóż...pysznie i miło...mega plus dla obsługi która gotowa była wymienić bezpłatnie danie na inne gdy moim znajomym nie odpowiadała ostrość jednego z dań;) zabrakło mi tylko czegoś takiego jak w Thali House w Katowicach gdzie można sobie zamówić zestaw kilku sosów z chlebkiem nan aby popróbować kilku rzeczy...na pewno maja kapitalna kuchnie, ale mi było ogromnie ciężko się zdecydowac...tak to jest jak się chce wybrać dobre z dobrego ;)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, uorzech
Zrecenzowano 13 lutego 2019

Bardzo fajne miejsce, ciekawy wystrój, bardzo miła obsługa. Jedzenie podane w ciekawy i estetyczny sposób, smaczne, świeże, bardzo dobre.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, wrc_tf74

Bombaj Masala Mokotów — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bombaj Masala Mokotów? Podziel się wrażeniami!