“Najgorszy stek życia + krwawe frytki”

Restauracja Jeff's Pole Mokotowskie
Nr 345 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Duże grupy, Scena barowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 12 września 2019

Bardzo odradzam steki w restauracji Jeffs. Śmierdzące, stare mięso. 65 zł w błoto i stres przed zatruciem. A uwierzcie, że na stekach się znam, jadłam je w wielu Stanach w USA, nie miałam wielkich oczekiwań. Chciałam tylko, żeby nie śmierdział mleczna krowa i, żeby poczekali, aż krew wypłynie, przed podaniem frytek. Piszcie, czy macie jakieś miejsce w Warszawie do polecenia na steki.

Dziękujemy, Zakochanawstekach

Zrecenzowano 10 września 2019

Fajne miejsce do odwiedzenia. Dziś skusiłem się do pobytu w tym miejscu. Zakupione żeberka w sosie są wyśmienite! I do tego tak bardzo kruche, że ze smakiem się je zjada.

Dziękujemy, Ciapul
Zrecenzowano 9 września 2019

Jadlem steki. Całkiem smaczne ale coś im brakuje. Za to cena zadowalająca jak na restaurację. I dobre piwo mają. Bardzo miła obsługa. Kelnerki chodzą w sportach za co duży plus

Dziękujemy, NomadiTrue
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Reprezentant kuchni Amerykańskiej. Lokal wolnostojący przy drodze i parku, przypominający jeden z tych przy głównych trasach USA - świetna lokalizacja w Warszawie. Wystrój? Wszędzie Ameryka, aż ściany ociekają tą „amerykańskością” - ale o to w tym chodzi i mi się podoba. Miła obsługa, zróżnicowane menu zawierające ciekawe dania śniadaniowe serwowane do południowych godzin. Dania spore i smaczne - np żeberka jakiś kosmos w gębie. Miejsce warte odwiedzin czy na obiad, śniadanie czy też kolację. Początkowo myślałem nad niższą oceną, ale tą swoją wyjątkowością, zasługuje na trochę więcej - KFC, Burger King czy McDonalds to reprezentanci Amerykańskiego gastro, ale zupełnie nie do porównania z Jeff’sem który wyróżnia się na polu gastronomii z USA.

Dziękujemy, 681kacperh
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam już kolejny raz i coś się zmieniło na gorsze. Kiedyś obsługa była fantastyczna teraz jakby bujała w obłokach jakby niezainteresowana a to właśnie obsługa była wielkim atutem tego miejsca. Czas oczekiwania na kartę to około 20 minut, wcześniej bo po około dziesięciu minutach podszedł do nas kelner i powiedział że przyjdzie za dwie minuty niestety dwie minuty okazały się czasem pięciokrotnie dłuższym. Zamówienie złożone! Jednak stół stał pusty a najpierw otrzymaliśmy główne dania, nie drinki nie przystawki. Poprawili się. Jedzenie nadal się broni ale chyba zamienia się to bardziej w masówkę, bar szybkiej obsługi. Pora na rachunek, a kelner liczy przy nas to co mu zostawiliśmy (żenujące). Myśle że szybko tam nie wrócimy. Jednak małe restauracje są dużo lepsze.

Dziękujemy, pandawidek

Restauracja Jeff's Pole Mokotowskie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Jeff's Pole Mokotowskie? Podziel się wrażeniami!