“Fajne miejsce”

Restauracja Jeff's Pole Mokotowskie
Nr 346 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Rodziny z dziećmi, Scena barowa
Opcje wyżywienia: Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Zrecenzowano 10 września 2019

Fajne miejsce do odwiedzenia. Dziś skusiłem się do pobytu w tym miejscu. Zakupione żeberka w sosie są wyśmienite! I do tego tak bardzo kruche, że ze smakiem się je zjada.

Dziękujemy, Ciapul

Zrecenzowano 9 września 2019

Jadlem steki. Całkiem smaczne ale coś im brakuje. Za to cena zadowalająca jak na restaurację. I dobre piwo mają. Bardzo miła obsługa. Kelnerki chodzą w sportach za co duży plus

Dziękujemy, NomadiTrue
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Reprezentant kuchni Amerykańskiej. Lokal wolnostojący przy drodze i parku, przypominający jeden z tych przy głównych trasach USA - świetna lokalizacja w Warszawie. Wystrój? Wszędzie Ameryka, aż ściany ociekają tą „amerykańskością” - ale o to w tym chodzi i mi się podoba. Miła obsługa, zróżnicowane menu zawierające ciekawe dania śniadaniowe serwowane do południowych godzin. Dania spore i smaczne - np żeberka jakiś kosmos w gębie. Miejsce warte odwiedzin czy na obiad, śniadanie czy też kolację. Początkowo myślałem nad niższą oceną, ale tą swoją wyjątkowością, zasługuje na trochę więcej - KFC, Burger King czy McDonalds to reprezentanci Amerykańskiego gastro, ale zupełnie nie do porównania z Jeff’sem który wyróżnia się na polu gastronomii z USA.

Dziękujemy, 681kacperh
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam już kolejny raz i coś się zmieniło na gorsze. Kiedyś obsługa była fantastyczna teraz jakby bujała w obłokach jakby niezainteresowana a to właśnie obsługa była wielkim atutem tego miejsca. Czas oczekiwania na kartę to około 20 minut, wcześniej bo po około dziesięciu minutach podszedł do nas kelner i powiedział że przyjdzie za dwie minuty niestety dwie minuty okazały się czasem pięciokrotnie dłuższym. Zamówienie złożone! Jednak stół stał pusty a najpierw otrzymaliśmy główne dania, nie drinki nie przystawki. Poprawili się. Jedzenie nadal się broni ale chyba zamienia się to bardziej w masówkę, bar szybkiej obsługi. Pora na rachunek, a kelner liczy przy nas to co mu zostawiliśmy (żenujące). Myśle że szybko tam nie wrócimy. Jednak małe restauracje są dużo lepsze.

Dziękujemy, pandawidek
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Jedliśmy dziś dobry posiłek. Polecam danie wegetariańskie. Chrupiące smacznie przyprawione warzywa z fajnie doprawionymi sosami.

Dziękujemy, Beata K

Restauracja Jeff's Pole Mokotowskie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Jeff's Pole Mokotowskie? Podziel się wrażeniami!