“Klasa”
St Antonio — recenzja

St Antonio
Nr 189 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska, Polska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 6 września 2019

No cóż, jak tu elegancko i wykwintnie. Smacznie. Urocze miejsce, miłe dla oka z muzyką na żywo. Szkoda, że sezon dobiega końca i już nie będzie można jadać na zewnątrz..

1  Dziękujemy, natnatalia96
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CommunicationUnlimit, Kierownik ds. PR, St AntonioOdpowiedź udzielona 8 września 2019

Dziękujemy za opinię. Naszym celem jest najwyższa jakość w każdym detalu, dlatego tym bardziej cieszy nas Pani opinia.
Czekamy na Pani kolejną wizytę.
A tymczasem pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W tej restauracji jestem któryś raz, raz w roku letnia pora uwielbiam na tarasie jeść obiad siedząc w Ogrodzie Saskim . Kuchnia obłędna, smaczna i niezapomniana. Muzyka na żywo . Uwielbiam przenoszę się w czasy , których nawet nie znam .... doskonale miejsce dla zakochanych

Dziękujemy, ilonaw179
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CommunicationUnlimit, Kierownik ds. PR, St AntonioOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2019

Miód na nasze serca!
Dziekujemy najpiękniej.
Takie opinie to dla nas największa nagroda.
Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Dziś z córeczką wybraliśmy się na babski obiad właśnie tu. Zielono przyjemnie więc postawilysmy na St Antonio. Zamówiłam ulubione mule tym razem z pernod i bazylią. Pyszne !!!Dla córki rosół. obsługa była miła i życzliwa. Pani manager bardzo serdeczną. Moja córcia czuła się bardzo swobodnie A stosunek dla dzieci tu jest bardzo przyjazny. Polecam

Dziękujemy, 1234qr

Jest nam bardzo, bardzo miło! Robimy wszystko co w naszej mocy, żeby Goście zawsze opuszczali nas zadowoleni. Cieszymy się, że nam się to udaje. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 31 lipca 2019

Impreza, jak impreza należało się pojawić
Nigdy wcześniej nie byłam w tym miejscu, więc tym bardziej mile się zaskoczyłam. Klimatycznie, cudny ogródek, wystrój, przyjemnie spędzony czas. Jedzonko bardzo ładnie podane, duże i przesmaczne porcje, pan kelner uprzejmy i pomocny.
Polecam, nie tylko na imprezki okolicznościowe.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Bywaj

Bardzo nam miło! Dziękujemy za tak wysoką ocenę i opinię. Cieszymy się, że miło spędziła Pani u nas czas. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 28 lipca 2019

Wspaniałe jedzenie i genialna obsługa! Wybrałam tę restaurację na moja urodzinową kolacje i się nie zawiodłam .
Jedzenie na najwyższym poziomie. Wszystko bardzo smaczne i pięknie podane . Obsługa genialna . Kelner Daniel to wspaniały miły życzliwy człowiek, który przyjmuje gości jak u siebie w domu. Jestem pod wielkim wrażeniem obsługi i jedzenia i na pewno tu wrócę . Polecam !

Dziękujemy, MartaZatar
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CommunicationUnlimit, Kierownik ds. PR, St AntonioOdpowiedź udzielona 31 lipca 2019

Dziękujemy, że w tak ważnym dniu wybrała Pani naszą restaurację. Jest nam miło, że sprostaliśmy Pani oczekiwaniom. Jeszcze raz życzymy wszystkiego co najlepsze i zapraszamy do nas ponownie!

St Antonio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w St Antonio? Podziel się wrażeniami!