“Obiad jak się patrzy!”
Chwast Food — recenzja

Chwast Food
Zamów online
Nr 18 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Opis: Robimy naturalne, zdrowe jedzenie. Burgery wegański, bezglutenowe, ciasto, zupę, pieczony ziemniaki oraz napoje.
Zrecenzowano 22 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Spróbowaliśmy dań z oferty Chwastfooda podczas Wege Bazaru. Burgery w wydaniu Meksyk i Szpinak podbiły nasze kubki smakowe. Jedna porcja bez problemu zaspokoiła głód, a w dodatku była smakowita, pełnowartościowa i - co najważniejsze - nie zapychała. Cena w porządku, nawet jak na studentów, choć oczywiście mogłoby być lepiej. Odwiedzimy Was jeszcze w lokalu, na miejscu. ;)

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, rempalska

Zrecenzowano 17 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Doradztwo przy wyborze, miła atmosfera, duży wybór burgerów, duży wybór fajnych napojów jeśli ktoś patrzy na skład, fajnie że jest łazienka.

Do jednego mogę się przyczepić ale myślę że to nie duzy błąd jedna chusteczka do burgera to trochę za mało wiem że można wziąć więcej ale trzeba wejść i zostawić rzeczy na zewnątrz

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Karol S
Zrecenzowano 31 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Opinie kusza same w sobie, miejsce niepozorne z wygladu, ceny super, zarcie extra! Buraczany z sosem chrzanowym I ostrym mega wjeżdza! Porcja pozytywnie duza! Lemoniady swietne! Ceny do jakosci I wielkosci porcji, extra! Goraco polecam! Bez miesa tez moze byc mega smacznie!

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Krzysztof J
Zrecenzowano 29 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Chwast to całkiem smaczny vege burger. Powinien zasmakować nawet osobom, które na codzień zajadają się mięsem.

Są jednak dwie rzeczy, które mi nie odpowiadały: absolutny brak wieszaka na płaszcz czy kurtkę oraz to, że w tak małym lokalu jest zgoda na to żeby przebywały w nim zwierzęta, które pyski mają na wysokości jedzenia gości.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Sylwia_JW
Zrecenzowano 24 marca 2018

Dzięki temu miejscu przekonałem się do wegańskich burgerów. Można zjeść tu smacznie, szybko i w przystępnej cenie. Blisko stacji metra Politechnika. Minusem jest niewielka liczba miejsc w środku lokalu.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, marcin18w

Chwast Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chwast Food? Podziel się wrażeniami!