“Wyśmienita kolacja!”
PAPU — recenzja

PAPU
Nr 40 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Restauracja Papu słynie z tradycyjnej polskiej kuchni. To miejsce gdzie rodzinne receptury spotykają nowoczesne techniki kulinarne. Szefowie Kuchni, Piotr Leśniewski i Krzysztof Soszyński skazani na nieobliczalność natury i dostępność sezonowych produktów, swoje dania tworzą ze składników pochodzących z upraw oraz hodowli małych polskich dostawców i manufaktur. W jadłospisie znaleźć można pierożki z bażanta, jagnięcinę knyszyńską, dziczyznę, kaczkę czy gęsinę wielkopolską. Profesjonalna obsługa współtworzy wyjątkowy klimat tego miejsca pozwalając poznać, z czego słynie tradycyjna polska gościnność.
Zrecenzowano 8 września 2019

Bardzo klimatyczne wnętrze,przyjemna muzyka w tle i wyśmienite jedzenie. Pan Marcin fachowo się nami zajął i doradził w zamówieniu,dobrał przepyszne wino do kolacji. Ceny dosyć wysokie,ale za to jakość jedzenia,sposób podania i obsługa na najwyższym poziomie. Polecamy!

1  Dziękujemy, Magda_Rafal

Zrecenzowano 8 września 2019

Bardzo dobre menu degustacyjne: zupy, bliny, pierogi i ryba zapadły nam w pamięć. Dobrane przez restaurację wina pasowały uroczo a kelner Marcin przemiło dopełniał całości. Atmosfera była świetna a obsługa perfekcyjna. Polecamy

1  Dziękujemy, anje2017916
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Gdy tylko weszłam do środka restauracji od razu zakochałam się w jej klimacie. Piękny wystrój, cudownie nakryte stoły. Obsługa przemiła a jedzenie po prostu przepyszne! Zdecydowanie polecam każdemu to miejsce, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie

1  Dziękujemy, 378majas
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FIKAdlagastronomii, Kierownik ds. PR, PAPUOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Bardzo nam miło i cieszymy się, że wizyta w PAPU była udana. Mamy nadzieję, że nie była to Pani ostatnia ;) Do zobaczenia wkrótce ;)

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam gorąco restauracje Papu!
Przepiękne wnetrza, profesjonalna i jakże miła obsluga a także smaczne jedzenie sprawiły, iz z pewnoscią wrócę do tego miejsca.
Placki ziemniaczane z łososiem smakowały prześwietnie ale całości dopiął stek z polędwicy podany na gorącej lawie. Świetny pomysł dodający oryginalności w sposobie podania! Jeszcze raz gorąco polecam!

Dziękujemy, Arkadiusz_93

A my dziękujemy za wizytę Arkadiusz_93 :) Mamy nadzieję, do zobaczenia ponownie.

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Znakomite jedzenie, świetna obsługa (pan Marcin zna się na rzeczy!). Dobry stosunek jakości do ceny.
Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, mariaK6390YO

Dziękujemy za polecenie!

PAPU — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w PAPU? Podziel się wrażeniami!