“Miejsce ze świetnym klimatem”
PAPU — recenzja

PAPU
Nr 40 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Restauracja Papu słynie z tradycyjnej polskiej kuchni. To miejsce gdzie rodzinne receptury spotykają nowoczesne techniki kulinarne. Szefowie Kuchni, Piotr Leśniewski i Krzysztof Soszyński skazani na nieobliczalność natury i dostępność sezonowych produktów, swoje dania tworzą ze składników pochodzących z upraw oraz hodowli małych polskich dostawców i manufaktur. W jadłospisie znaleźć można pierożki z bażanta, jagnięcinę knyszyńską, dziczyznę, kaczkę czy gęsinę wielkopolską. Profesjonalna obsługa współtworzy wyjątkowy klimat tego miejsca pozwalając poznać, z czego słynie tradycyjna polska gościnność.
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Gdy tylko weszłam do środka restauracji od razu zakochałam się w jej klimacie. Piękny wystrój, cudownie nakryte stoły. Obsługa przemiła a jedzenie po prostu przepyszne! Zdecydowanie polecam każdemu to miejsce, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie

1  Dziękujemy, 378majas
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FIKAdlagastronomii, Kierownik ds. PR, PAPUOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Bardzo nam miło i cieszymy się, że wizyta w PAPU była udana. Mamy nadzieję, że nie była to Pani ostatnia ;) Do zobaczenia wkrótce ;)

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam gorąco restauracje Papu!
Przepiękne wnetrza, profesjonalna i jakże miła obsluga a także smaczne jedzenie sprawiły, iz z pewnoscią wrócę do tego miejsca.
Placki ziemniaczane z łososiem smakowały prześwietnie ale całości dopiął stek z polędwicy podany na gorącej lawie. Świetny pomysł dodający oryginalności w sposobie podania! Jeszcze raz gorąco polecam!

Dziękujemy, Arkadiusz_93

A my dziękujemy za wizytę Arkadiusz_93 :) Mamy nadzieję, do zobaczenia ponownie.

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Znakomite jedzenie, świetna obsługa (pan Marcin zna się na rzeczy!). Dobry stosunek jakości do ceny.
Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, mariaK6390YO

Dziękujemy za polecenie!

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Sobotni obiad wyjątkowo udany - doskonałe dania i znakomita obsługa kelnerska Pana Marcina, który świetnie doradził dania i pasujące do nich wina. Muzyka też rewelacyjna. Niedługo znowu odwiedzimy Papu.

1  Dziękujemy, Rezydent_z_Mokotowa

Niezmiernie nam miło, że sobotni obiad w PAPU był tak udany. Mamy nadzieję, że nie była to Państwa ostatnia wizyta.

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Jeśli lubisz tradycyjne smaki w nowoczesnej, ale nie udziwnionej wersji, to polecam Papu. Bardzo smacznie, elegancko, ale przytulnie. Dobry wybór win. Znakomita obsługa, zwłaszcza Pan Marcin, który doskonale dobrał wino do dań, był miły, dowcipny i profesjonalny.

1  Dziękujemy, Tubylem

Dziękujemy za recenzję i polecenie! Na pewno przekażemy komplement Panu Marcinowi ;)

PAPU — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w PAPU? Podziel się wrażeniami!