Warszawa

“Przyjemne miejsce, ale przy ruchliwej ulicy”

Autorskie Bistro & Cafe
Nr 1 158 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce przy dość ruchliwej ulicy,
Polędwiczki z borowikami były dobre, bez zachwytu, ale ok. podawane z sałatką i opiekanymi ziemniakami (38,-), w ofercie jest sok wyciskany z owoców (13). Cena nie jest wygórowana, w letni wieczór gra muzyczka, jest dość dużo gości. Można przyjemnie spędzić czas.

Dziękujemy, bozena1517

Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

W lokalu urządzaliśmy imprezę rodzinną na 17 osób. Obsługa bardzo miła, pomocna, kompetentna. Dania jakie serwowano: rosół -bardzo dobry, chłodnik- rewelacja, polędwiczki w sosie grzybowym z kluseczkami- wyśmienite, tiramisu- palce lizać. Polecam w 100% to miejsce. Napewno wrócę indywidualnie.

Dziękujemy, Doktor87
Zrecenzowano 24 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Kiepskie miejsce. Standard byle jakiego baru, a ceny kawiarniane. Obsługa bezczelna. Oszukują podając inny rodzaj kawy niż zamówiona i nie informując o tym. Na zwrócenie uwagi reagują lekceważąco. Kelnerka miała tupet w takiej sytuacji podstawić nam pod nos puszkę na napiwki. Cała sytuacja mocno żenująca. Nigdy więcej. Nie polecam.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, anieku2017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GlobeTrotting768229, Właściciel, Autorskie Bistro & CafeOdpowiedź udzielona 9 marca 2019

Dziękujemy za opinie. W dniu w którym Pani nas odwiedziła mieliśmy awarię spieniacza mleka do kawy, o czym Obsługa poinformowała, a przy serwowaniu sernika zażartowała, "że ma nadzieję, iż jego smak zrekompensuje brak pianki". Prosimy nie przyjmować od Obsługi nie zamawianych lub niezgodnych z zamówieniem napoi (albo je wymienimy, albo poinformujemy że nie jesteśmy w stanie wykonać). Zapraszamy również do spróbowania naszych dań, aby dokonać recenzji o ich barowym lub restauracyjnym charakterze. Zapraszamy również na gratisową kawę w ramach rekompensaty, aby dać nam drugą szansę na zrobienie Pani prawdziwej włoskiej kawy Cellini (awaria ekspresu zdarza się raz na 5 lat). Ppojemniczki blaszane służą nam do serwowania cukierków i paragonów. Dziękujemy za recenzję i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 24 lutego 2019

Zamówione Cappuccino okazało się zwykłą kawą z mlekiem pozbawionym śladów tak oczywistej w tym napoju pianki. Kiedy po konsumpcji poinformowaliśmy kelnerkę o naszym doświadczeniu, usłyszeliśmy "tak, zepsuła nam się maszyna i nic z tym nie zrobimy, bo nie ma szefa, płaci pan kartą czy gotówką?". Obsługa pozbawiona wyczucia taktu i zwykłej przyzwoitości. Za coś takiego w ogóle nie powinniśmy byli zapłacić. Wrażenie dodatkowo psuło irytujące bębnienie z głośników nie pasujące do nastrojowej z założenia kawiarenki. Grudki sklejonego brązowego cukru podano w słoiku z taniego szkła. Wystrój i umeblowanie jak z epoki PRL. Szkoda, bo zważywszy na brak fajnych miejsc w okolicy, ten lokal mógłby takim być.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, PiotK2019
Zrecenzowano 19 września 2018

Kolejne z niewielu miejsc na mapie Bródna by w miarę dobrze zjeść. Miła obsługa, przyjemny wystrój, ciekawe menu i ceny-moim zdaniem nieco zbyt wysokie. Na starter wybraliśmy zestaw trzech przekąsek, dwa rodzaje chorizo, ser pleśniowy, chyba ser manchego, wydrylowane oliwki (a szkoda) i wszystko to smaczne, ale 36 zł to jak dla mnie przesada. Na główne danie znajomy wybrał polskiego burgera (co oznacza brak bułki), ponoć bardzo dobry. Ja wybrałem polędwiczki wieprzowe w sosie borowikowym z puree z zmienniaków i sałatką. Bardzo smaczne choć nie za duże danie. Wszystko podlane "złotymi lwami". Generalnie polecam to miejsce, na minus wielkość dań i ceny.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, micha_p976

Autorskie Bistro & Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Autorskie Bistro & Cafe? Podziel się wrażeniami!