Dobra zabawa, ale bez szaleństwa

Zrecenzowano: 29 czerwca 2019
KlaudiaP4
Warszawa, Polska
Party

Zrecenzowano: 28 października 2018
Anna K

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Moim zdaniem ten klub ma taki potencjał- lokalizacja jest świetna.
Ale nic się tam nie zmienia- wszystko stoi w miejscu....

Dziękujemy, wiktorialiberacka99
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Klub ma ładny wystrój, to się nie zmienilo, ale na tym kończą się jego plusy... Oszukane drinki, do kamikadze nalewają najtańszego syropu zamiast Bolsa blue, licząc na to, że nikt tego nie zauważy.. Bardzo dużo obcokrajowców przychodzi do tego klubu. Muzyka w większości hinduska... Nie polecam. Ja nie czułam się komfortowo w tym miejscu, mimo, że parę lat temu tam chodziłam i dobrze się bawiłam, dużo się zmieniło szczegolnie jeśli chodzi o muzykę.

Dziękujemy, Badzmily
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019

Wygląd klubu bardzo elegancki, nie poniosła mnie jednak muzyka - była w porządku, ale mogłoby być lepiej. Chyba, że to kwestia dj-a, którego muzyka akurat tamtej nocy nie przypadła mi do gustu. Bardzo dobra lokalizacja klubu.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, KlaudiaP4
Zrecenzowano: 9 grudnia 2018

Club sprawia wrażenie zamkniętej twierdzy, do której trzeba wejść jak do więzienia, wpłacić natychmiast 20 zł za wstęp, przy czym za kontuarem stoją niezbyt miła szatniarka i ochroniarz, którzy wyrażają ewidentne niezadowolenie z przyjścia kogokolwiek. Ponadto podczas wyjścia z lokalu mój mąż usłyszał niezbyt miły komentarz na swój temat od ochroniarza, kiedy mój małżonek zwrócił mu uwagę, posypały się wyzwiska. Stanowczo odradzam pobyt w danym zakładzie!!!

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
6  Dziękujemy, Ona37
Zrecenzowano: 28 października 2018 z urządzeń przenośnych

Klub w dobrej lokalizacji, ciekawy wystrój, muzyka świetna, drinki w dobrej cenie jak na lokalizacje w samym centrum. Jednak niemiła niespodzianka to możliwość palenia papierosów w środku. Nie da sie uciec od zapachu, wszyscy wokoło palą i to jest bardzo uciążliwe dla kogoś kto nie pali tak jak ja. Dziwi mnie to, dlaczego zwłaszcza w czasach zakazu palenia w miejscach publicznych?! I to jest powód dla którego juz tam nie wrócę!

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Anna K