ZDOBYĆ, UTRZYMAĆ, PORZUCIĆ 2. ROZSTANIA I POWROTY

Sztukę zaliczyć można do gatunku komedii/ musicalu. Zabrakło na deskach Katarzyny Zielińskiej... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 12 marca 2019
jdlugi
"Dama bije króla"

Sztuka lekka i przyjemna, doskonale zagrana.Jestem pod wrażeniem maestrii aktorskiej Macieja... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 26 listopada 2018

Polecam :)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Beata K
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2018

Miałam przyjemność wybrać się na dwa spektakle Teatru Capitol, a tym samym poznać dużą i małą scenę. Już od progu ogromne i pozytywne wrażenie zrobiło na mnie miejsce i jego aranżacja. Doskonale dobrany kolory, klimatyczna muzyka, która towarzyszy w oczekiwaniu na spektakl. Muszę podkreślić również niezwykłą uprzejmość i kulturę osobistą jaką wyróżnia się ten teatr od pani w kasie po obsługę widowni, osoby serwujące cos do picia, wszyscy uśmiechnięci, pięknie witają skromnego, szarego widza w swoich przepięknych progach. Z tym spotkałam się pierwszy raz w warszawskim teatrze i uważam to za bardzo cenne i wartościowe. Polecam również wspaniałe dwa spektakle, które miałam przyjemność zobaczyć - "Czy Ty, to Ty" i "Dwie pary do pary". Wspaniałe spektakle z genialnymi obsadami, które nie tylko wyróżnia znane nazwisko, ale również doskonały warsztat aktorski. Polecam wszystkim ten teatr i jego spektakle.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Malgosia_74
Zrecenzowano: 9 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Spektakl ▪Alibi od zaraz▪. Mam mieszane uczucia. Widziałam lepsze spektakle ale i gorsze też. A może miałam gorszy dzień :). Publiczności się podobało. Owacje na stojąco. Obsługa przed spektaklem na najwyższym poziomie, mili, uśmiechnięci, chętni do pomocy. Ogólnie polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, Aga A
Zrecenzowano: 1 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Byłam kilkakrotnie w tym teatrze i zawsze dobrze sie bawilam. Sztuki lekkie, przyjemne, śmieszne. Bardzo dobre na odpoczynek i relax. Aktorzy fantastyczni. Polecam każdemu ☺

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2018
Dziękujemy, 692ilonak
Zrecenzowano: 26 lutego 2018

Teatr capitol nie bardzo przypomina teatr, miejsce mało klimatyczne, nastawione na komercję. Polecam bardzo spektakt "Kiedy kota nie ma", super komedia, dawno się tak nie uśmiałam.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
Dziękujemy, tysia006