“Raz i wystarczy ”
ORZO. Plac Konstytucji — recenzja

ORZO. Plac Konstytucji
Zamów online
Nr 224 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Mirów
Opis: AïOLI to jedna z najjaśniejszych gwiazd na mapie stołecznej gastronomii. W industrialnym, ale ciepłym wnętrzu intensywny rytm miasta spotyka się ze świeżą i prostą południową kuchnią, której symbolem jest sos aioli- jeden z najprostszych i najstarszych sosów na naszym kontynencie. Z otwartej na salę kuchni wychodzą charakterystyczne dla AïOLI potrawy: śniadania, przekąski, sałaty, sadwiche, pasty, burgery i pizze. Szefowie Kuchni regularnie zaskakuje sezonową, spontaniczną kuchnią. Każdego wieczoru gra tu DJ dzięki czemu lokal tętni życiem niczym najpopularniejsze kantyny miast Europy.

Na kawę czekaliśmy 30 minut bo zmiana opiekuna na aperol tylko 5minut i szybko się okazało dlaczego sam lód bez wody gazowanej i
proseco bo nie było bąbelkow za to aperola tylko tyle żeby nie było przezroczyste no cóż jak w temacie raczej bez ponownej wizyty

Dziękujemy, Bombardier111

Kto szuka miejsca, które stoi kuchnią śródziemnomorską i jest pełne jak ul, powinien zajrzeć do ORZO. Tu właśnie żyje młoda, odważna, smaczna Warszawa. W ORZO zjemy z pomysłem i smakiem, odważnie. Bogata, ciekawa karta, szybka obsługa, atrakcyjne wnętrze...
Pamiętać musimu jednak o tym, że jest to naprawde spora i pełna restauracja - szczególnie w weekendy. Napewno nie na samotną randkę w romantycznej atmosferze... W ORZO żyje sie szybko i głośno-tak tam jest!

Dziękujemy, juliaannagorska

Miejsce ciekawe z miłą obsługą. Jedzenie bardzo dobre, szczególnie sałatka z serem haloumi. Polecam:)

Dziękujemy, Magda M
Zrecenzowano 2 września 2019

Byłam tam raz, akurat trafiłam na super promocję, co sprawiło, że dostałam dobrą pizzę za grosze! Obsługa przemiła, wystrój lokalu również cudowny.. nic dodać, nic ująć!

Dziękujemy, alcix
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy różne burgery, makaron z owocami morza i gnocci, o ile burgery to bardzo duże porcje to makaron rozczarował ilościowo , smacznie ale mało, pizza ok, obsługa mało sprawna, prosilismy
o lód i dopiero za 4 razem został nam dostarczony, w lokalu mimo klimatyzacji gorąco, muzyka ok ale za głośno i nie dało się rozmawiać, lokal nie rezerwuje stolików na zewnątrz, byliśmy spora grupa więc musieliśmy zostać w środku, wystrój fajny,

Dziękujemy, czerwinska

ORZO. Plac Konstytucji — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w ORZO. Plac Konstytucji? Podziel się wrażeniami!