“Jedna z lepszych!”
ORZO. Plac Konstytucji — recenzja

ORZO. Plac Konstytucji
Zamów online
Nr 224 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Mirów
Opis: AïOLI to jedna z najjaśniejszych gwiazd na mapie stołecznej gastronomii. W industrialnym, ale ciepłym wnętrzu intensywny rytm miasta spotyka się ze świeżą i prostą południową kuchnią, której symbolem jest sos aioli- jeden z najprostszych i najstarszych sosów na naszym kontynencie. Z otwartej na salę kuchni wychodzą charakterystyczne dla AïOLI potrawy: śniadania, przekąski, sałaty, sadwiche, pasty, burgery i pizze. Szefowie Kuchni regularnie zaskakuje sezonową, spontaniczną kuchnią. Każdego wieczoru gra tu DJ dzięki czemu lokal tętni życiem niczym najpopularniejsze kantyny miast Europy.
Zrecenzowano 2 września 2019

Byłam tam raz, akurat trafiłam na super promocję, co sprawiło, że dostałam dobrą pizzę za grosze! Obsługa przemiła, wystrój lokalu również cudowny.. nic dodać, nic ująć!

Dziękujemy, alcix

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy różne burgery, makaron z owocami morza i gnocci, o ile burgery to bardzo duże porcje to makaron rozczarował ilościowo , smacznie ale mało, pizza ok, obsługa mało sprawna, prosilismy
o lód i dopiero za 4 razem został nam dostarczony, w lokalu mimo klimatyzacji gorąco, muzyka ok ale za głośno i nie dało się rozmawiać, lokal nie rezerwuje stolików na zewnątrz, byliśmy spora grupa więc musieliśmy zostać w środku, wystrój fajny,

Dziękujemy, czerwinska
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

ORZO odwiedzamy regularnie, ja zazwyczaj na burgera, wybranka na pizzę. Za każdym razem bardzo się najadam i miło zaskakuję. Burgery poprawne, ciekawy jest zwłaszcza Burger Tidal z szarpaną wołowiną w panko. Lokalizacja jest również bezbłędna ze względu na klimat. Czasem trzeba chwilę poczekać na obsługę, jednak jest to nie do uniknięcia przy tłumach jakie odwiedzają to miejsce.

Dziękujemy, asolinski001
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce w którym miło posiedzieć ze znajomymi jednak bez żadnych rewelacji.Śniadania dobre i w przystępnych cenach.Oferta lunchowa zróżnicowana jednak nie zawsze wszystko jest smaczne.Burgery mocni średnie.Obsluga zazwyczaj miła.

Dziękujemy, Agnieszka P
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Pl. Konstytucji dzięki takim perełką zmienia swój charakter. W murach których krzewiono ideą socjalizmu, teraz krzewi się dobrą kuchnię. W ORŻO zamieniono wnętrze lokalu na zielony ogród a kuchnia jest jedyna w swoim rodzaju. Dania to wyjątkowy mieszanka kuchni świata z wyraźnymi akcentami polskimi. Tutaj nawet hamburger jest wyjątkowy.
Pozdrawiam serdecznie dziewczyny z obsługi.

Dziękujemy, Tomasz K

ORZO. Plac Konstytucji — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w ORZO. Plac Konstytucji? Podziel się wrażeniami!