“Można tu jeść codziennie :-)”

Falafel Bejrut Restauracja
Zamów online
Nr 24 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Zrecenzowano 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Witryna i wyposażenie standardowe można powiedzieć normalne. MAGIA zaczyna się na talerzu. Doskonale przyprawione, pełna mieszanka smaków. Napewno będę wracał.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, TomaszM3438

Zrecenzowano 8 kwietnia 2019

Na poznańskiej jadłem już wszystko ale jak pierwszy raz trafiłęm do Falafel Bejrut to byłem mega zdziwiony że wcześniej tam nie dotarłem.
Mimo, że jestem mięsożercą to posmakowały mi dania z falafelem i na pewno będę wracał.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, blackfish4m
Zrecenzowano 1 kwietnia 2019

Ciekawe miejsce, nieco schowane w głębi, ale warto odwiedzić. Smaczne jedzenie z gatunku orientalnych przysmaków, przeciętny wystrój, ale dla samego jedzenia warto się pofatygować.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, KubaM151
Zrecenzowano 1 kwietnia 2019

Nigdy nie jadłam tak dobrego falafela. Był z owocami granatu, przepyszny! Ceny są przystępne.Szczerze polecam.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Wanda R
Zrecenzowano 26 stycznia 2019

Zamówiłem klasycznego falafela na talerzu. Falafel był smaczny (może nie najlepszy), a dodatki świeże i też dobre. Myślę, że wrócę do tego lokalu, ale tym razem spróbować czegoś w bułce.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, StanislawKoko

Falafel Bejrut Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Falafel Bejrut Restauracja? Podziel się wrażeniami!