“Pyszne jedzenie ”
Bazar Kocha — recenzja

Bazar Kocha
Nr 165 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Opis: Bazar Kocha to restauracja serwująca nowoczesną kuchnię polską. Czerpiemy z bliskiej nam tradycji kulinarnej, nie boimy się przełamywać znanych nam smaków inspirującymi nas przyprawami czy składnikami. Bazar Kocha powstała z miłości do prawdziwego jedzenia i szacunku do każdego produktu. Dania w karcie oparte są na składnikach od lokalnych dostawców, które dostępne są tylko w danym sezonie. Nasi chef’owie kuchni kierują się zasadą, że prawdziwe jedzenie to oryginalne smaki, nie ma tu miejsca na ulepszacze czy sztuczne dodatki.
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjątkowy tatar podawany na pysznych grzankach, który wprost rozpływał się w ustach.
Bardzo lubię to miejsce i często tu wracam
Polecam z całego serca

1  Dziękujemy, radekrocinski

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miło, bardzo smacznie warto skorzystać, świetny mostek, świetne pierogi, świetny chłodnik fajny spokojny klimacik, deserek też lux

Dziękujemy, 68arturk
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Po dłuższym spacerze po Łazienkach przyszedł czas na obiad. Tripadvisor podsunął Bazar Kocha. Niby z wózkiem trudno wejść, bo schodki i nie ma podjazdu, ale zaraz miła obsługa rzuciła się do pomocy. I od tej pory tak właśnie było: obsługa bardzo pomocna, dobrze poinformowana o ofercie i życzliwa, w tym również przy obsłudze niemowlaka (podgrzewanie własnego jedzenia, dodatkowe chlebki, którymi syn się zajadał...). A jedzenie... rewelacja. Genialne przystawki, pełne bogatego smaku, główne dania nie gorsze, no i bajeczny deser. Do tego ciekawe lemoniady, np z rozmarynem. Świetne miejsce, super obsługa, i wcale nie tak daleko Łazienek Królewskich. Warto odwiedzić.

Dziękujemy, ethmar
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Zaskakująca kuchnia, piękne połączenia, dobra choć krótka karta win, miła i znająca się na rzeczy obsługa :)
Ps: tylko wariat mógł wymyśleć podgrzybka w czekoladzie! Genialne :)
Na pewno zawitam tutaj ponownie.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Lukasz S
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Swietny lunch i pyszny deser. Polecam. Warto odwiedzić to miejsce, wyjdzie się na pewno zadowolonym.

Dziękujemy, Jacek S

Bazar Kocha — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bazar Kocha? Podziel się wrażeniami!