“Świetne miejsce na chwilę odpoczynku.”

New West Side Restaurant
Nr 1 227 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Europejska, Polska

Świetnie zlokalizowana restauracja nad brzegiem stawu.
Zmęczonym spacerem po parku polecamy chwilę odpoczynku tutaj.
Można zjeść jakiś deser, coś wypić i delektować się widokiem.
Ceny w wyższych stanach średnich ale do przyjęcia.
Majka i Ryszard z katowic wraz z grupą znajomych

Dziękujemy, Ryszard_Polska

Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Knajpka zlokalizowana w bardzo malowniczej okolicy. Piwko smaczne, przekąski do piwa ok. Dania główne do przetestowania kolejnym razem

Dziękujemy, 324mm
Zrecenzowano 27 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie nie nadaje się zjedzenia.
Ramen nie przypomina Ramenu jakby ktoś wlał cały sos sojowy, grzyby boczniaki zamiast shitake okropny zapach, rosół kwaśny, makaron posklejany jakby z wczoraj.
Obsługa okropna przy oddaniu jedzenia kelnerka stwierdziła oho chyba kolejnej osobie nie smakowało oddając ja kucharzowi..
szczerze odradzam!!!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Piotr J
Zrecenzowano 14 października 2018

Jedzenie tragiczne, syf w toaletach, a ceny jak w centrum Paryża. Jedynie okolica piękna, ale knajpa dramat.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Jakub D
Zrecenzowano 5 października 2018

Trafiliśmy tu, bo szukaliśmy miejsca z placem zabaw dla dzieci – wymarzyło nam się siedzenie i spokojne jedzenie, podczas gdy Młody Człowiek będzie buszował wśród zabawek. Jak nam to wyszło i jak wyglądał kącik możecie sprawdzić na FeelingOfLife.com Przyszliśmy tu jednak przede wszystkim coś zjeść, jak więc się w tym aspekcie sprawdza to miejsce? Po spróbowaniu kilku różnych potraw, możemy powiedzieć, że zdecydowanie dobrze, a nawet warto rzecz, że bardzo dobrze:). Na naszym stole wylądował cały przegląd od koziego sera na grzance a na pierogach kończąc. Aby Was nie zanudzić więcej szczegółów na FeelingOfLife kropka com

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, FeelingOfLife

New West Side Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w New West Side Restaurant? Podziel się wrażeniami!